po1.jpg
Foto: shutterstock.com, Blue Style a.s.

CK Blue Style se specializuje na všechny přání svých klientů, proto si u ní dokonalou dovolenou vybere každý. V rámci first minute nabídky na léto 2022 můžete navíc využít mnoha výhod, jako je nízká záloha, děti zdarma, slevy pro dospělé nebo změna dovolené zdarma. Vyrazit tak můžete sami, s partnerem i celou rodinou.

Skvělou volbou je například Egypt s luxusními hotelovými komplexy, krásnými plážemi, nabídkou dobrodružných výletů a pestrým podmořským světem, jehož tajemství a krásy stojí za objevení. Skvělým zážitkem je také jízda na velbloudovi nebo výlet do pouště. V Egyptě zkrátka zažijete rozmanitou dovolenou, ať už jste milovníci opalování na plážích, vodních sportů, přírody, památek, či výtečné kuchyně. Mezi oblíbená letoviska patří Marsa Alam, Hurghada a Sharm El Sheikh.

do2.jpg
Foto: shutterstock.com, Blue Style a.s.

Další možností je Bulharsko, kde naleznete krásnou přírodu, pláže s postupným vstupem do vody a teplé Černé moře. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží odkud si můžete udělat výlet do starobylého města zapsaného na Seznamu světového dědictví UNESCO jménem Nesebar a obdivovat místní úchvatnou architekturu. Velice krásným a romantickým místem je také Údolí růží mezi pohořími Stara Planina a Sredna Gora.

do3.jpg
Foto: shutterstock.com, Blue Style a.s.

Z dalších oblíbených míst lze zmínit například kouzelné a pohostinné Řecko. Dovolená v Řecku znamená krásné pláže, tyrkysově modré moře, zajímavé památky, skvělé jídlo a samozřejmě víno. Je jen na vás, jestli se vypravíte spíše na pevninu nebo některý z řeckých ostrovů.

do4.jpg
Foto: shutterstock.com, Blue Style a.s.

Pokud toužíte po exotice, vypravte se s CK Blue Style do Spojených arabských emirátů. I zde naleznete krom všudypřítomného luxusu hezké pláže, čisté moře, mnoho zajímavých míst a v nákupním centru Mall of the Emirates si můžete dokonce i v létě zalyžovat.

Každá ze zmíněných destinací je něčím specifická, ale jedno mají všechny společné – užijete si zde dokonalou letní dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat. Všechny hotely nabízené CK Blue Style jsou prověřené po stránce kvality služeb, můžete tedy očekávat skvělé zázemí pro děti i dospělé. S CK Blue Style vás léto bude bavit!