Zeptali jsme se Dary na pár otázek ohledně jejích letních oblíbených kosmetických produktů. Bez čeho se rozhodně neobejde? A jaké jsou její tipy na krásná letní místa nebo oblíbená letní píseň?
 
5b1a5e3f195a1obrazek.pngDaro, jaký je tvůj letní must have produkt?
Ani si nepamatuju, kdy jsem neměla nalakované nehty. To je pro mne skutečný must have celoročně, ale během léta se nabízí prostor k experimentování a zkoušet různé barvy!
 V létě se tolik nelíčím sluníčko se postará o správnou barvu obličeje a v létě miluji lehce třpytivá zdravíčka. Třpytivé věci v létě nevypadají lacině, slunce přirozeně odráží světlo.  
 
Jaká letní kosmetická vychytávka tě v poslední době najvíc nadchla?
Za mne rozhodně řasenka a tvářenka – v létě o moc víc nepotřebujeme.
 
Jaká je tvoje nejoblíbenější letní destinace a proč?
Jih Španělska – Marbella, dále Itálie, Francie. Evropa nikdy neomrzí, nabízí krásné moře a zároveň se dá schovat ve stínu starobylých uliček.  
 
A tip na nejlepší letní song?
U mne jako u muzikanta je těžké najít pouze jeden, protože hudbou žiju. Já , moje auto, můj dům – vše je celoročně prosyceno hudbou. Jediný rozdíl je v tom, že v létě si pouštím trochu více latino muziky. Tato hudba se se vlní stejně jako odrazy slunce ve vodě.
5b1a5d55b04d6obrazek.png
 
Výběr Dary Rolins:

Avon představuje ve své červnové kampani novinky, které vám dodají ten správný letní lesk a třpyt. Co vyzkoušet třeba úchvatné odstíny laku na nehty s chromovými efekty Gel Shine z řady mark. Dara Rolins říká, že právě laky na nehty jsou její letní „must have“.5b1a5cdb3b062obrazek.png
K letnímu líčení Dara doplňuje: „V létě se tolik nelíčím. Sluníčko se postará o správnou barvu obličeje, ale miluji lehce třpytivá zdravíčka. Třpytivé věci v létě nevypadají lacině, slunce přirozeně odráží světlo.“
Pokud chcete jít stejnou cestou jako Dara, budete zářit! Popusťte uzdu své třpytivé fantazie a proměnte svou rtěnku na metalickou. S rtěnkou transformer se třemi efekty Epic lip, kterou můžete použít samostatně nebo s jinou klasickou rtěnkou Epic Lip, získate trendy rty. Můžete si vybrat holografický efekt, třpytky nebo zlatý lesk.
5b1a5e0392240obrazek.png

Rtěnka Epic Lip Transformer, 199 Kč
Lak na nehty s gelovým efektem, 159 Kč
5b1a5e55d1e08obrazek.png

Čtěte také:

Reklama