Léto a horké počasí milujeme, ale zároveň řešíme pocení, hygienu, potřebu svěžesti. Máme pro vás několik tipů na produkty, které vám zajistí komfort a příjemné pocity svěžesti ať jste na dovolené, u bazénu nebo v dusné kanceláři. Tyto produkty by neměly chybět ve vaší kabelce. Budete tak mít neustále pomocníky, díky kterým se budete cítit v pohodě.

jj

Intimní svěžest na prvním místě

Přípravek Lactacyd Fresh má speciální složení, aby poskytl dlouhotrvající pocit svěžesti a ochranu před zápachem.Jeho složení s trojitým účinkem je obohaceno o směs přírodní kyseliny mléčné, mentol a složku Deo Active complex™, která příjemně ochlazuje a osvěžuje, zabraňuje zápachu a respektuje intimní partie. Lactacyd Fresh Gel a ubrousky Fresh ocení všechny ženy, které mají rády svěžest. Více informací najdete zdewww.lactacyd.cz

Lactacyd

Pocit suchého podpaží bez kompromisů

Správný antiperspirant by měl splnit všechna naše očekávání: chránit před potem, aniž by vysušoval pokožku a krásně vonět a odstranit nepříjemný tělesný pach. To vše tak dlouho, jak je to jen možné. Značka Fa přijala tuto výzvu a nabízí řadou silných antiperspirantů Fa Dry Protect. Vysoce efektivní receptura přípravků obsahuje mikroabsorbční technologii, která přináší okamžitý pocit suchého podpaží bez kompromisů.

Fa

Svěží rty jsou tak svůdné!

Baby Lip and Cheek je nejen obnovující balzám na rty, který je krásně a přirozeně hydratuje, ale i přirozená tvářenka, která vaše tváře krásně rozzáří. Nesmí chybět v žádné kabelce!  Na výběr je ze čtyř druhů s tím, že si vyberou jak dámy, které preferují přirozený vzhled, tak ty, které mají rády jemně tónované balzámy.

i

Hledáte správné produkty pro odlíčení? Nepřehlédněte náš redakční test!

 

SOUTĚŽ S LACTACYDEM O NÁRAMEK PANDORA

více najdete na stránce zde http://www.lactacyd.cz/soutez/

Reklama