Když zvolíte správně, můžete nosit šaty prakticky od rána do večera, od jara do zimy. Záleží na volbě střihu a materiálu, a kromě osobního vkusu i na tvaru vaší postavy. Léto je v plném proudu, a ještě pořád se vyplatí oživit svůj šatník koupí letních šatů, které je pak možné v kombinaci s bundičkou nebo sakem nosit až do podzimu.

62fa1530f1a0fobrazek.png

Ideální je investovat do kvalitních kousků, které jsou variabilní a lze je vzít prakticky kamkoli. Outfit totiž jednoduše doplníte účesem, botami a doplňky. A které typy šatů jsou vhodné pro každou postavu? Přinášíme malou inspiraci.

Košilové šaty
Košilové šaty by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Jsou perfektně pohodlné a zároveň sexy. Vybírejte podle své oblíbené barvy – jednobarevné či s proužkem a délku přizpůsobte své postavě. Pokud máte drobnější postavu, sáhněte i po oversized modelu. Košilové šaty se dají nosit buď volně nebo s páskem a výběr bot k nim je nepřeberný – tenisky, lodičky, sandálky, espadrilky, záleží, kam se zrovna chystáte. V chladnějším počasí třeba do kanceláře je můžete doplnit sakem, pro volný čas si přehodíte přes ramena džínovou bundu.

s1.jpgPohodlné košilové šaty, které nejsou stejné jako všechny ostatní, ale naopak originální. Tedy´s
1 890 Kč
www.tedys.cz

Jednoduchý střih
Čeká vás den plný pobíhání po úřadech? Celý den v kanceláři, nebo se chystáte s ratolestmi na pískoviště? Přesně pro tyhle účely jsou nevhodnější basic šaty tzv. běhačky. Pohodlné, z nemačkavého materiálu a příjemné na nošení, přesně takové šaty potřebuje občas každá z nás. Je to taková nutnost v šatníku. Jsou skvělou volbou pro všechny typy postav, a navíc jsou letos v létě opravdu trendy.

s2.jpgBasic šaty Tedy´s, šedý melír
1 630 Kč
www.tedys.cz

Tunikové šaty
Tenhle kousek by vám rozhodně neměl chybět, zejména máte-li plnější postavu. Tunika je neskutečně variabilní a lze ji nosit do práce, na nákup i ve volném čase. Doplnit ji můžete i skinny kalhotami, dá se nosit s páskem nebo bez něj, vzít si pod ni i tričko nebo tílko a nechat ji rozepnutou. Fantazii se v tomto případě meze nekladou. Důležité je vsadit na kvalitní materiál. V létě třeba na lehoučký a příjemný mušelín. 

s3.jpgTunikové mušelínové šaty, Tedy´s
1 799 Kč
www.tedys.cz

62fa132a83bfbobrazek.png


Reklama