Celé léto je pro naše potomky plné her, zábavy, výletů, objevování, dobrodružství. Svět se opět stává bezstarostným, škola je zapomenuta a vše je prožíváno intenzivně, spontánně, radostně. V létě je samozřejmě vítanou a žádanou pochoutkou zmrzlina. Máme pro vás několik tipů na pravé letní osvěžení.

Pro rodiče zajímavé a potěšující bude zjištění, že zmrzliny Algida jsou připravovány bez umělých barviv a tak je svým dětem mohou nabídnout bez obav. Vždy je dbáno na kvalitní použité suroviny. Součástí zmrzliny bývá např. mléko nebo ovoce, a tak některé druhy zmrzliny mohou plnohodnotně nahradit malou svačinku na letních cestách za dobrodružstvím. Zmrzliny mají obvykle mnohem méně kalorií, tuku a cukru než je obecně známo, stačí se jen podívat do přehledné tabulky nutričních hodnot na obalu. Tak například zmrzlina Buuu nebo Pribináček mají stejně kalorií jako větší jablko, Calippo nebo Twister vydá za 6 cucavých bonbonů a například Tvaroháček se v kaloriích vyrovná jednomu banánu. Pro děti jsou pak zmrzlinky Algida zároveň zajímavé a lákavé, když například skrývají nějaké překvapení.

Jaké jsou pro děti na trhu novinky?

Vodní pistolka
Jedná se o zajímavou novinku s pomerančovo-jahodovou příchutí, což jsou nejoblíbenější dětské příchutě. Tato zmrzlina obsahuje vodní pistolku v různých barvách, díky které bude zase o zábavu postaráno. Tak tedy s chutí do toho a vodní bitva na koupališti může začít.
Doporučená prodejní cena je 13 Kč.

Calippo limetka
Bezvadné osvěžení díky příchuti limetky. Po takové zmrzlině sáhnou s potěšením nejen děti, ale také rodiče. Hodí se do parných dní, kdy prahneme po něčem opravdu osvěžujícím.
Doporučená prodejní cena je 17 Kč.

Pribináček
Tradiční pochoutka Pribináček se oblékla do „nového kabátu“ a najdeme ji v mrazícím boxu jako zmrzlinu. Ta je plná mléka a tvarohu zalitého v mléčné čokoládě.
Doporučená prodejní cena je 11 Kč.

A co dál …

Twister
Důležitý člen zmrzlin pro děti, který se těší velké oblibě, je nabízen v ovocných příchutích ananasu, jahody a citronu. Roztočte to s Twisterem a léto bude ještě lepší.
Doporučená prodejní cena 13 Kč.

Buuu
Již podle názvu můžeme za touto zmrzlinou tušit pořádnou porci mléka. Na obalu nás láká veselá kravička, která na nás volá, co jiného než Buuu. Vybírat můžeme z variant Vanilka-kakao, která obsahuje 70 % mléka, a Čoko-müsli, což je kakaová zmrzlina v tmavé čokoládové polevě s křupinkami (50 % mléka).
Doporučená prodejní cena je 11 Kč.

Jakou máte oblíbenou zmrzlinu vy?

Reklama