Milé čtenářky, v našem magazínu jste měly možnost zúčastnit se v minulém roce Jarních proměn (ZDE) a posléze i Podzimních (ZDE). Tento rok jsem pro vás připravila něco speciálního!  

Soutěž na míru ušitou pro ty z vás, které se rády zúčastňujete akcí ve dvojici, rády soutěžíte a líčení vás zajímá.

ilu

Jaká jsou pravidla a jaké podmínky?

1. Budete se líčit vzájemně – tedy ne samy sebe, jako tomu bylo dříve, ale jedna druhou. Máte možnost pochlubit se svým vizážistickým uměním a nechat (nebo také nenechat) si ode mě poradit.

Styl líčení můžete zvolit libovolný: lehké denní, business, večerní či abstraktní – fotit se budete s doplňky a v oblečení, které si samy přinesete.

2. Přihlásit se musíte ve dvojici (líčit se vzájemně můžete i se svou maminkou, dcerou, babičkou, vnučkou – fantazii se meze nekladou). Proměny jsou určeny pro laiky v oboru věkem neomezeného.

3. Soutěž není určena pro profesionální vizážistky, které prošly jakýmkoliv certifikačním kurzem či školením v rámci své činnosti kosmetické poradkyně a vizážistky.

4. Při líčení budete používat  kvalitní přípravky, se kterými sama pracuji v rámci své práce nezávislé kosmetické poradkyně firmy mary kay (dosud jsou jí líčeny finalistky slovenské soutěže miss a vizážistky firmy líčily i v TV soutěži Zlatý Slavík).

5. Pouze jedna z přihlášených může (ale nemusí) být účastnicí Jarních nebo Podzimních proměn – fotografie její parťačky se ale musí objevit v rámci soutěží  poprvé.

Přihlásit se můžete e-mailem na: z.hainallova@seznam.cz do konce prázdnin, tedy do 31. 8. 2013.

Soutěžní fotografie pořídíme ve dvojici (klasicky „před“ a „po“)  tentokrát v přírodě (okolo domu v místě mého domácího studia v Holešovicích, kde bude líčení probíhat).

Průběžně se s nimi budete setkávat v pátečním vydání ženy-in.

První a poté každá pátá přihlášená dvojice získává přímo na místě BONUS (malý dárek).

Dvojice, která obdrží nejvyšší počet bodů v hlasovací anketě, kterou najdete na našich stránkách na konci měsíce září (zveřejnění bude včas avizováno), bude odměněna kosmetikou dle vlastního výběru v ceně 500 Kč pro každou z vítězných účastnic.

Těším se na Vaše e-maily – na vás – na společné zážitky při líčení!