Tuto proměnu jsme zaměřili na letní trendy, protože léto je období sluníčka, teplého počasí a koupání, které si všichni užíváme.
Protože sluníčko působí na naše vlasy, v závěru proměny jsme pro vás ještě poprosili kadeřnici Marcelu Patřičnou z kadeřnického salonu Art Studia ve Spálené ulici o několik tipů pro péči o vlasy v tomto období, abychom si je chránili.

Výherkyní proměny se stala čtenářka Hanka z Litoměřic s přezdívkou Rak.

Jak nám prozradila, přezdívku má podle svého znamení, ve kterém se narodila.
Ženu-in čte pravidelně s ranní kávou a velmi ráda soutěží. Má dvě dcery, kterým je 8 a 14 let, takže prožívá, jako každá správná máma jejich přerod ve větší slečny.
Její první reakcí, když se o výhře dozvěděla a kontaktovala nás, bylo, že má zrovna krátké vlasy, protože se byla nedávno ostříhat, a tak si nedovedla proměnu moc představit.
Ujistili jsme ji, že šikovná kadeřnice Marcela určitě něco vymyslí a že to bude pěkné.

Co kadeřnice Marcela vymyslela a jak to Hance sluší, vidíte jasně na fotodokumentaci celé proměny – stačí kliknout ZDE.

Jak proměna účesu probíhala?
Co se týká délky vlasů, kadeřnice nezměnila nic, navíc si to Hanka ani nepřála, protože v ještě kratších vlasech by se necítila dobře.
Hlavní změna účesu tedy byla v samotné úpravě účesu a barvách.
Barvy se ve vlasech objevily v dvoubarevném melíru a hnědé barvě ostatních vlasů, která jim dodala přirozenou hnědou barvu a celkově je oživila. Melír byl v světle hnědé barvě a plavé, ostatní vlasy v hnědé. Účes byl ještě dotvořen šikovnými prsty kadeřnice a vlasovou kosmetikou Lybar, která dala celkovému účesu tvar.
Na tento krátký účes kadeřnice použila výrobky Lybar pro barvené vlasy a pěnový vosk.

Řada Lybar Trend – tudíž lak na vlasy, pěnové tužidlo, šampon a oplachový balzám je určena na barvené a narušené vlasy, navíc lak a tužidlo jsou obohaceny o UV filtry, což všichni z nás v létě ocení.

Pěnový vosk z řady Hard je ideálním doplňkem pro dotvarování finálního účesu (díky jeho konzistenci je možné upravovat účes i během dne).

Proměna ale proběhla i v líčení, které pod vedením zkušené vizážistky dalo obličeji výraznější vzhled.
Hanka preferuje spíše přirozené a nenápadné líčení, ve kterém se cítí nejlépe. Vizážistka jí poradila, že by neměla používat černou tužku na oči, ani řasenku, protože černá barva v jejím případě dělá obličej starší a nesluší jí.
S proměnou byla Hanka – Rak velmi spokojená, moc se jí změna, i když ne tak převratná, líbila.

Zde máte ještě několik rad kadeřnice Marcely Patřičné, jak pečovat o vlasy v létě a tipy na výrobky od vlasové kosmetiky Lybar, který ochrání vaše vlasy:

· Po mytí nezapomeňte určitě ošetřit vlasy a pokožku hlavy balzámem, či kondicionérem

· Pro styling vlasů je ideální používat stylingové přípravky s obsahy UV filtru, které chrání vlas před dalším vysoušením a také před poškozením působení světla a světla, také barva je lépe stabilizována.

· V letním období je vhodné chránit vlasy a hlavu kloboukem nebo šátkem, případně použít velmi intenzivní ochrannou sluneční kosmetiku.

· Hlavu i vlasy si chraňte i tehdy, když nejste na pláži.

· Po koupaní si z vlasů důkladně spláchněte slanou nebo chlorovanou vodu větším množstvím tekoucí vody.