Původně si čtenářky měly „políčit“ svou kamarádku a vidíte, zatím všechny hledají svou „oběť“ v rodině, stejně jako další dvojka – dcera a maminka.

líčení

Obě pražské dámy pracují v oblasti hygieny. Mamince Míle je 66 let, je vystudovanou lékařkou hygieny a v oboru pracuje již 40 let. Ve volném čase, kterého není příliš, se věnuje kultuře, čtení, poznávacím zájezdům a také houbaření. Brzy se chystá do důchodu a těší se na první vnouče. Její jediná dcera Lenka (30) je totiž těhotná a po mateřské by se ráda věnovala výživovému poradenství, které zatím provádí jako hobby. Takže to víte, že jsem ji zpovídala...

Nejdříve se chopila štětců a barviček Lenka a malinko vedena mými zkušenostmi maminku namalovala. Obě jsme žasly nad její proměnou, neboť Míla se běžně líčí minimálně - nicméně je fotogenická, takže „po“ vypadá vlastně stejně dobře, jen „jinak“.

líčení

Míla mě požádala, abych jí Lenku pomohla nalíčit, protože ona zkušenosti nemá. Sama ale velmi pozorně sledovala, jak se takový make-up provádí, hodně ji to zajímalo a třeba s líčením začne až teď, ve zralém věku - bude přece chtít být „šik babička“, že? Vybírala a schvalovala jednotlivé barvy a kroky, jen měla, chudák, starosti, aby konturovací tužka nepoškodila dceřina krátkozraká očka, což jsem s úsměvem vyvrátila, neboť naše kosmetika je hypoalergenní a vhodná opravdu pro každého (já sama měla většinu života 5 dioptrií a dříve se líčila „lecčím“).

Jak se vám líbí Míla a Lenka?

líčení

Moc ráda bych konečně uvítala na proměně opravdu kamarádky nebo kolegyně - snachy a tchyně, mladé, starší, nejstarší.... třeba i babičku a vnučku! Tak co, kdo bude další?

Čtěte také:

Reklama