V rodině zůstaneme i u další soutěžní dvojice. Tentokrát přijela naše milá „stará známá“, čtenářka Magic se svou sympatickou sestrou Zdenou.

Magic pracovala a Zdena stále ještě pracuje ve velice pro ženu nezvyklém a nesmírně náročném zaměstnání – navíc na rozdíl od své sestry má ještě zcela malé děti. Obě mají můj veliký obdiv – a to nejen stran zaměstnání, ale též vizážistického umění.

Jelikož nás honil čas a proměna se konala dopoledne, požádala jsem sestry, aby přijely odlíčené, abychom neměly práci navíc. Magic mně vyhověla, i když prý se cítila ve vlaku „hrozně“, je zvyklá se každý den líčit. Prozradím, že používá stejnou kosmetiku jako já při péči o pleť i líčení. Zdena takovou odvahu neměla, a tak ji na fotce „před“ vidíte s řasenkou.

proměna

Obě sestry se chopily štětečků s velkou chutí, takže jsem radila jen minimálně. Zaujaly mě tak, že jsem je zapomněla vyfotit při práci, jako předešlou dvojici. Zejména Zdena, která u mě byla poprvé, mě překvapila naprostou jistotou vedení štětců přímo profesionálními tahy - prostě rozená vizážistka.  Moc bych si jí přála jednou mít ve svém týmu!

Fotit jsem se poctivě snažila před domem na zahradě, ale světlo mi nepřálo (na konci proměny už téměř polední, tedy nevhodné) navíc v kombinaci s prudkým větrem, takže jsem fotku „po“ vybrala interiérovou, kde se modelky „nemračily“ do objektivu. Snad se vám bude líbit:

proměna

Milé čtenářky, čekám na vaše přihlášky na adrese z.hainallova@seznam.cz, nebo mi můžete poslat zprávu zde na nick Anai.

Předem si můžete rozmyslet styl líčení (denní, večerní, abstraktní), včetně barevného ladění – pohrát si můžeme i s doplňky a účesem. Prostě fantazii se meze nekladou!

Pokud nebude z nějakého důvodu možné, abyste přijely do mého domácího studia, zcela nově nabízím, že přijedu i za vámi, a to v rámci Středočeského kraje - proměnu můžeme uskutečnit i u vás doma.

Čtěte také:

Letní proměna „Polič si (na) svou kamarádku“ č. 1

Reklama