Prázdniny jsou sice v plném proudu, ale mnoho dětí se už vrátilo z dovolené s rodiči, pobytů u prarodičů nebo letních táborů. Stále ale mají před sebou ještě polovinu prázdnin. Jak a kde je strávit? Co dělat s volným časem?

Odpověď na tyto otázky je
Beckiland -  největší zábavní centrum v České republice!!!

 

Do Beckilandu na Zličíně můžete vyrazit s celou rodinou. Můžete zde společně řádit a dovádět celý den na mnoha zajímavých atrakcích jako např. mega-šplhadle, trampolínách, nafukovacím krokodýlu, želatinovém kopci, v adrenalinovém parku, fun shoot aréně nebo dobrodružné jeskyni. Pro Vaše nejmenší tu máme oddělenou plochu s balónky, klouzačkou a domečkem plným lega. Mezi hraním se můžete občerstvit a osvěžit v našem bistru svačinkou či chlazeným nápojem…

 

V Beckilandu Vás nikdy nepřekvapí ošklivé počasí, průtrž mračen nebo nesnesitelné horko. Prostory s denním světlem jsou příjemně klimatizované na 24 °C.

 

V součastné době u nás probíhají speciální prázdninové, akce jako například velmi oblíbený dvoudenní tábor s noclehem v Beckilandu. Náplní tohoto tábora jsou soutěže všeho druhu (vědomostní, dovednostní, taneční…), dovádění s klaunem Mirečkem, večerní diskotéka, karaoke párty a noční stezka odvahy. Pro děti je vždy veliké dobrodružství přespávat v cizím prostředí, natož v Beckilandu. Nad dětmi bdí speciální pedagogický dozor pod vedením Mgr. Vítka Chaloupky.

Další volné termíny jsou 7.-8. 8. 2007 a 28.-29. 8. 2007.

Pozor!!! Kapacita omezena na 50 dětí! Tak neváhejte a přihlaste své rošťáky a princezny co nejdříve.

 

Samozřejmě i o prázdninách u nás můžete pořádat s kamarády oslavy a párty všeho druhu, celé prázdniny je denně otevřeno od 10.00 do 20.00 hodin.

 

Na všechny dotazy, objednávky a přání se můžete informovat na telefonním čísle 774 77 70 70, písemně na info@beckiland.cz nebo shlédnutím našich webových stránek www.beckiland.cz.