Monika Marešová
Modelka Monika Marešová v módě vyznává jednoduchost, ale dokáže překvapit i extravagantnějším outfitem. Co se týče barev, v jejím šatníku převládá černá a zůstala jí věrná i v looku, který je na fotografii. A to od hlavy po paty. Ven si vyrazila v trendy cyklistických šortkách a s nimi zkombinovala vysoká bagančata značky Prada. Rozhodně to není šálek kávy každé ženy, ale Monice by slušelo skoro všechno. 

Andrea Kalousová
K létu patří vzory a barvy, a to modelka Andrea Kalousová moc dobře ví. Stejně tak je si vědoma toho, že k šatům nemusejí být jen lodičky, ale klidně i pohodlné tenisky. Celý outfit je ze Zalanda a na stylových teniskách je sám Karl Lagerfeld.

Marie Doležalová
Herečka Marie Doležalová je svá a tomu odpovídá i její styl oblékání. Je štíhlá, takže se může dovolit i objemnější kousky s větším množstvím látky. Košile je jistě velmi vzdušná a kalhoty ve stylu culotte také. Na pískoviště to v každém případě stačí.

Mariana Prachařová
Herečka Mariana Prachařová se na svůj Instagram nechala vyfotit v bílých rozevlátých šatech značky flam label, které v pase stáhla páskem, aby vytvořila siluetu. Červený šátek ve vlastech je hravým detailem, který celek oživil.

Agáta Hanychová
Léto dává prostor i kompletům, tedy vršku a spodku ve stejné barvě i vzoru. Modelka Agáta Hanychová si jeden takový s květy vybrala od značky Bali Secret. Na první pohled vypadá velmi pohodlně, ale mohou si ho dovolit jen dámy s plochým bříškem.

Hana Vagnerová
Široké kalhoty v létě ráda nosí i herečka Hana Vagnerová. Tentokrát si k nim vzala žebrovaný top bez ramínek. Celek pak už jen doplnila bílou kabelkou, bílými teniskami a velkými brýlemi ve stylu hollywoodské hvězdy.

Reklama