Kristýna Frejová
Herečka Kristýna Frejová mnohokrát dokázala, že se umí obléknout jako dáma, ale tentokrát se moc nezadařilo. Proužkované šaty se stahovací šňůrkou z teplákového materiálu by se hodily spíš na pláž. Dojem plážového outfitu ještě umocnily sandály ve stylu žabek. Celek nezachránil ani korálkový náhrdelník.

Ivana Jirešová
Celá do bíle se oděla herečka Ivana Jirešová. Svůj outfit pojala sportovně. Bílé šaty s průhlednými rukávy vypadají stylově, ale nejsme si jisté, jestli v nich Ivaně nebylo moc vedro. Proti bílým teniskám, sluchátkům a stříbrné kabelce ve tvaru ruksáčku nelze nic namítat. Vše do sebe zapadá a ladí.

Nela Boudová
Léto poskytuje možnost se alespoň trochu odvázat a doslova vybízí k tomu, aby ženy pustily do svých šatníků barvy. Nela Boudová ovšem zůstala u osvědčené černé, což je škoda. Věříme, že šaty jsou lehké a vzdušné, ale na herečce působí neforemně a zbytečně jí přidávají kila navíc. Ke všemu jsou z nepraktického mačkavého materiálu. Dojem nevylepšuje ani podivný pásek.

Tereza Kostková
Tereza Kostková většinou nezklame. A i její poslední letní outfit je v pořádku. Červené, hnědé a béžové tóny jí moc sluší. Lehký top se spadlými rameny je tím pravým do veder. Vtipným prvkem je taštička přes rameno, kterou herečka přítomné lákala na jedno ze svých divadelních představení.

Jana Bernášková
V šatech podobného střihu nevidíme Janu Bernáškovou poprvé. Moc dobře totiž ví, co jí sluší. Červené košilové šaty ji krásně rozzářily, stejně jako červená rtěnka. Chválíme i hezky upravené vlasy.


 Foto: Profimedia.cz

Reklama