Dopřejte v létě vašim rukám i nohám osvěžující péči. Značka Manufaktura do svého portfolia nově zařadila antibakteriální gel a krém na ruce & nohy s vřídelní solí a mátou.  

Originální vřídelní sůl přirozenou cestou prokrvuje, osvěžuje, regeneruje a zjemňuje pokožku a odstraňuje z ní škodlivé látky. Mátový výtažek má osvěžující a čistící účinky na pokožku, povzbuzuje mozkovou činnost při únavě a nervozitě, působí antidepresivně a pomáhá uvolnit dutiny při nachlazení. Jedinečná vůně máty osvěží, povzbudí a báječně naladí.

 

manufakturaAntibakteriální gel na ruce s vřídelní solí, mátou a panthenolem

Lehký osvěžující antibakteriální gel na ruce s mátou, vřídelní solí, tea tree a panthenolem kdykoliv během dne účinně vyčistí Vaše ruce bez použití vody, mýdla a ručníku. Praktické balení „do kabelky“ je ideální na cesty, v dopravních prostředcích či v nákupních centrech. Účinně působí proti bakteriím, mikrobům a plísním. Rychle se vstřebává a díky obsahu mátového výtažku, zklidňujícího panthenolu, zjemňující vřídelní soli a antiseptického esenciálního oleje z tea tree zanechává pokožku rukou pečlivě ošetřenou, jemnou a bez pocitu lepkavosti.

 

manufakturaZvláčňující krém na ruce & nohy s vřídelní solí, mátou a bambuckým máslem

Pokožka na rukou i nohou si zasluhuje mimořádnou péči. Naše ruce každodenně namáháme častým kontaktem s vodou a nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Naše nohy ujdou během průměrného života neuvěřitelných 100 000 km, a zaslouží si tak být alespoň občas hýčkány. Krém na ruce & nohy obsahuje osvěžující mátový výtažek, unikátní vřídelní sůl, výživné a ochranné bambucké máslo, cenný makadamiový a hroznový olej, hojivý a zklidňující pantenol a zvláčňující glycerin. Díky těmto přírodním ingrediencím tak hluboce regeneruje a hydratuje pokožku a poskytuje jí intenzivní péči, pružnost a ochranu.

Náš tip: vyzkoušejte relaxační masáž plosek nohou - přinese Vám dokonalou úlevu a pocit lehkosti…

Reklama