NESCAFÉ uvádí na letní trh hned dvě nová cappuccina. Od konce července 2014 se můžete těšit na dotek irského temperamentu s novou příchutí Irish Cream v limitované edici a na méně sladkou variantu pro všechny milovníky čisté mléčně kávové chuti. Nechte se zlákat kávou NESCAFÉ Cappuccino a dopřejte si každý den malé potěšení, za kterým nemusíte do kavárny.

NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened – méně sladká pochoutka

nescoPokud dáváte přednost cappuccinu bez příchutí a bez přidaného cukru, uvítáte novinku NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened. Oslní vás jemná delikátní chuť kávy s bohatou pěnou, která vás nenechá na pochybách nad vynikající kvalitou cappuccina v červeno-krémovém balení. Zapomeňte na kavárny a kávovary, svoji cappuccinovou tečku si můžete připravit jednoduše v pohodlí domova.

Kávová specialita je připravena pro všechny, kteří si chtějí užívat život plnými doušky. Vychutnejte si chvilku pohody s hřejivým šálkem cappuccina, které se vyznačuje lehkostí a delikátní chutí. Nechte se hýčkat sametovým nápojem s bohatou pěnou a dokonale vyváženou chutí kávy a mléka.

V balení NESCAFÉ Cappuccino Unsweetened najdete 8 sáčků po 12 gramech. Doporučená maloobchodní cena je 52,90 Kč.

NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream – neodolatelná kombinace v limitované edici

nesco2Příchuť irského krémového likéru společně s vynikajícím NESCAFÉ Cappuccinem přináší lákadlo, které vás osloví jedinečným aroma a sametově krémovou pěnou. Netradiční nápoj si zamilujete na první ochutnání a můžete se nechat unášet představou zelených irských plání. Irský temperament se spojuje s vynikající kávou NESCAFÉ a vytváří neodolatelnou kombinaci, navíc budete mít díky praktickému balení cappuccino připraveno za chviličku.

Pro přípravu lahodného cappuccina NESCAFÉ stačí vzít malý šálek, vsypat do něj jeden sáček a zalít horkou vodou (130 ml). Čeká na vás pochoutka s bohatou pěnou, na kterou se budete těšit každý den. Pospěšte si, protože Cappuccino Irish Cream bude k dostání pouze po omezenou dobu. Od července do září bude v ČR k dostání pouze v prodejnách Kaufland, od října do prosince také u ostatních obchodníků.

V balení NESCAFÉ Cappuccino Irish Cream najdete 8 sáčků po 12 gramech. Doporučená maloobchodní cena je 52,90 Kč.

Více informací o značce NESCAFÉ a produktech najdete na: www.nescafe.cz

Reklama