Zajímá vás co pro vás připravila značka Dove na léto?
Seznamte se s několika horkými novinkami.

Jsou to deodoranty s rozprašovačem, vlasová kúra, peelingová tableta a výživné tělové mléko.
Tyto výrobky podpoří přirozenou ženskost a krásu každé z nás zvláště v odpočinkovém období letních dovolených…

Dove nezapomíná na ženy ani v parném období léta.
Právě teď přichází s několika novinkami.

Každá žena zajisté ocení příjemnou vůni nových deodorantů Dove s rozprašovačem.
Dove deodoranty s obsahem ¼ hydratačního krému pečují o pokožku v podpaží a jsou zárukou jemné péče a vysoké kvality. Tím, že neobsahují alkohol jsou k naší pokožce šetrné a zbytečně jí nedráždí.

Další novinkou je tělové mléko Dove NutriCare Body Milk, které pokožku vyživuje. Zvláště po letním období a dovolených u moře, kdy je pokožka dehydratovaná a vysušená sluníčkem, zajisté každá žena ocení hydrataci a péči, kterou jí tělové mléko Dove NutriCare Body Milk nabídne.
Obsah vitaminu E a speciálního oleje z jadérek meruňky tak zaručí tolik potřebnou výživu, hebkost a jemnost pro celé tělo.

Řadu Dove tablet doplňuje jemná peelingová tableta Dove Exfoliating Cream Bar s modrými mikroperličkami, které odstraňují odumřelé buňky a pokožka je po použití zase krásně jemná a hladká.
Peelingová tableta tak podporuje přirozený proces obnovy povrchu lidské kůže, zanechává jí na dotek jemnou.

Nejenom naše tělo si zasluhuje kvalitní péči, i naše vlasy potřebují po létě výživu ztracenou při pobytech u moře a na sluníčku.
To všechno jim můžeme dodat za pomoci vlasových masek.
Vlasová kúra Dove Hair Silk dodá vlasům hydrataci, pružnost a ztracený lesk.
Vlasy neztrácejí svůj objem a vitalitu. Obsahuje 1/4 hydratačního mléka, arginin a panthenol. Vlasy jsou po použití Dove regenerační kúry hedvábně hebké, jemné, příjemné na dotek, pružné a plné lesku.