Léto je čas odhalování a odhalování je noční můrou některých žen. Někdy úplně zbytečně. Pojďte se podívat na pár modelů, ve kterých může být i „holka krev a mlíko“ šik.

Nerada používám výraz „baculka“, nelíbí se mi ani protiřečný termín „plnoštíhlá“. Macatá, nebo dokonce tlustá mi přijde obhroublé, a tak jsem zvolila všem známý, možná trochu bodrý výraz „holka krev a mlíko“. Ale nejsme v jazykovém kroužku, ale v rubrice Styl, a v ní jde především o módu, takže jdeme na přehlídku.

Vzdušné dvojvrstvé šaty mají šmrnc

květy

Proč neukázat pěkné ruce a nohy? Šaty ze vzdušného vrchního materiálu jen lehce kopírují postavu a jsou velmi sexy. Vysoké klínkové podpatky prodlužují nohy.

Kostka? Proč ne, ale drobná a „šreko“

kostka

Říká se, že kostka rozšiřuje, ale proč si ji nedopřát, když dodržíte určitá pravidla. Já osobně bych spodní díl „střihla“ šikmo. Materiál by méně trčel.

Úplet rozhodně ANO

úplet

Úplet, nejlépe ze splývavé viskózy, je úžasným materiálem, který velmi lichotí postavě. Aplikace u výstřihu přitahuje pozornost k obličeji, střih je opět lehce uvolněný, aby neobepínal postavu a nezdůrazňoval případné faldíky. Krásné doplňky - kabelka a pes

Vodorovné proužky? Klidně

proužky

Tohle je úžasný prázdninový model. Jak vidíte, námořnické tílko s jemným vodorovným proužkem nemusí slušet jen hubeňourkám. Možná bych jen doporučila širší krempu u klobouku.

Safari je sázkou na jistotu

safari

Model v safari stylu, krásně barevně sladěný... vzor na halence odpoutává pozornost od kulatějšího bříška......jenom to nabírání kolem výstřihu bych si možná odpustila, ale jinak super.

Výrazné barvy a kontrasty

cyklamen

Proč se vzdávat módních odstínů, když vám sluší? K tomuto modýlku bych měla pár výhrad. Ponechám stranou, že je modelka bez podprsenky, spíš mi vadí délka topu. Rozhodně bych ho od prsou dolů lehce rozšířila a prodloužila.

Jak vidíte, i slečny nebo ženy s větší konfekční velikostí mohou chodit pěkně a módně oblečené, používat barvy a vzory. Proč by se měly halit jen do černé a myslet si, že se tím něco vyřeší?

Kašlete na předsudky a jděte do proužků, veselých barev a vtipných střihů. Nebojte se odvážných doplňků, odhalte nohy, ruce a všechno, co máte hezké. Jako dámy na obrázcích.

Foto: Charles Vögele a f&f