indulonaLéto je v plném proudu a každý z nás se snaží si dosyta užít nejen slunečních paprsků, ale i příjemně teplých večerů. Nicméně pobyt venku nám může znepříjemnit obtížný hmyz jako komáři, mušky, ovádi apod. Společnost Obra s.r.o. výhradní distributor Indulony v České republice představuje jednoduché řešení - Indulona repelentní (70 g). Ta kromě toho, že chrání pokožku před obtěžujícím bodavým a kousavým hmyzem, klíšťaty nebo mravenci, obsahuje i vitamín E a komplex zvláčňujících látek, čímž regeneruje pokožku a dodává jí potřebnou vlhkost. Indulona repelentní je balena do velmi kvalitních laminátových tub s tzv. EVOCH vrstvou, která má výborné bariérové vlastnosti. Díky tomu má Indulona minimální obsah konzervačních a stabilizujících látek a v konečném důsledku vynikající snášenlivost a šetrnost.

Podstata krémů Indulona

Současné krémy Indulona představují moderní přípravky pro kvalitní, příjemné a současně šetrné ošetření rukou. Jsou založeny na moderních a vysoce odborných recepturách. Obsahují optimální kombinaci vysoce účinných dermatologických a kosmetických látek. Součástí receptur Indulony je vysoce kvalitní čištěná voda splňující parametry nitrožilních lékových forem. Indulona je vyráběna z farmaceutických substancí v plně automatizovaných moderních výrobních provozech za velmi přísných hygienických podmínek. Podléhá důkladné kontrole, hodnocení a testování. Sledují se vlastnosti chemické, fyzikální, mikrobiologické a biologické. Indulona není testována na zvířatech.

Indulona repelentní je příjemně parfémovaný a lehce roztíratelný gel obsahující repelentní látku, vitamín E a komplex zvlhčujících látek. Je nedráždivý. Odpuzuje bodavý, krev sající obtížný hmyz, jako komáry, mušky, ovády a jiné.

Doporučené použití

Indulonu repelentní naneste na dlaně a v dostatečném množství rozetřete na všechna nekrytá místa pokožky s výjimkou očí a úst. Nenanášejte na oděv. Doba účinku repelentu se výrazně prodlouží, je-li aplikován ve dvou a více dávkách. Mezi jednotlivými aplikacemi gel nechejte zaschnout. Při opětovném útočení hmyzu aplikaci opakujte.

Bezpečností upozornění

Používejte jen na zdravou pokožku, nepoškozenou nadměrným sluněním. Chraňte oči, rty, ústa a sliznice. Nenanášejte na poraněnou pokožku. Děti by ji měly používat jen pod dohledem dospělých.

V České republice je Indulona repelentní (70 g) k dostání v maloobchodní síti, její orientační maloobchodní cena je 79 Kč.

Reklama