649ead7ba0b41obrazek.png
Foto: Shutterstock

Physicians Formula Diamond Mascara Black řasenka

649d62df81751obrazek.png
Od řasenky očekáváme, že řasy pozvedne, prodlouží a pokud je umí zároveň i zahustit, stává se naším oblíbencem v kosmetické taštičce. Tato řasenka vytváří efekt mrkací panenky díky obsahu diamantového prachu. Řasy jsou lehce obalené, nikoli slepené a pokud jedna vrstva nestačí, klidně můžete přidat druhou. Kartáček je umělý a lehce zahnutý, takže díky tomu řasy natočí do vějířku. Ve složení najdete peptidy, které řasy vyživí. Cena 429 Kč je odpovídající za kvalitní a dokonce hypoalergenní produkt.

Physicians Formula Diamond Mascara Clear řasenka

649d6198ed14eobrazek.png
Tato čirá řasenka je dobrá, když jdete například k bazénu nebo moři, případně pokud víte, že se vám mohou jakýkoliv jiným způsobem rozmazat oči. Jelikož je průsvitná, žádné rozmazání se v tomto případě nekoná. Obsahuje diamantový prášek, minerální vodu, vitamin E a peptidy, a kromě nařasení také řasy vyživuje a dodává jim lehký třpyt. Tato řasenka je vlastně dva v jednom. Lze ji totiž použít také na tvarování a fixaci obočí. Je tedy skvělá na cestování, protože místo dvou produktů můžete vzít jeden. Cena je 429 Kč a koupíte ji třeba ZDE.

Physicians Formula Murumuru Butter Matte Monoi Butter Eyeliner oční linka

649d66c3befdcobrazek.png

Líčení volím pouze jemné, takže jsem linku na oči nikdy moc nepoužívala. O to více mě právě tato překvapila. Mé každodenní líčení hezky podtrhla i bez toho, aby make-up vypadal příliš vyzývavě. A protože si libuji v přírodním složení produktů, udělal mi radost obsah tahitského másla Monoi a másla murumuru. Díky vysokému obsahu esenciálních kyselin tato oční linka zároveň vyživuje řasy. Linky pořídíte za 399 Kč třeba ZDE.
 
Physicians Formula Butter Palm Feathered Micro Brow Pen mikropero na obočí

649d6214f039cobrazek.png
Mikropero dokáže vytvořit dokonale přirozené obočí i tam, kde chloupky úplně chybí. Hrot je měkký a tenoučký, takže pomocí něho můžete nakreslit i ty nejjemnější chloupky. Obočí bude rázem lehce zbarvené, dokreslené a bude držet. Barva je velmi odolná, takže nedochází k rozmazání a drží celý den tam, kde má. Výsledek je dokonce podobný trvalému microbladingu. Produkt je hypoalergenní a nedráždí pokožku ani oči. Prodává se za 429 Kč, např. Dr. Max.

Oční stíny Physicians Formula Butter Believe It!

649d61cf25e8eblobid0.png
Paletka očních stínů Physicians Formula Butter Believe It! Eyeshadow obsahuje mix 6 odstíny se třpytivou i matnou texturou. Aktivní látkou je zde bambucké máslo, nemusíte se tedy bát, že stíny budou vysušovat, naopak. Pigmentace je velmi dobrá a stíny tzv. nepráší. Krásně budou sedět k opálené pokožce, kterou perleťové a třpytivé stíny skvělé rozzáří. Dají se skvěle kombinovat a mají překvapivou výdrž. Oceňujeme malé balení, které se vejde do kabelky. Dr. Max je prodává za 429 Kč.  

Reklama