Odhoďte temné zimní kabáty a oslavte s námi návrat léta odvážnými barvami. Rozzařte svoji tvář žhavými zemitými tóny, vyjděte ven a ovládněte městskou džungli. Letní vzhled od RIMMEL London je odvážný, krásný a sexy.

 

Základem je zářící pleť, jakoby políbená sluncem. Nejdříve na celou tvář naneste Recover make-up, který vaši pleť dokonale prozáří pomocí částeček odrážejících světlo, a dodá jí energii díky EnergyBoost™ komplexu. Klidně za sebou můžete mít probděnou noc, ale díky tomuto zázraku nenajdete ani známku únavy. Jestliže na svém obličeji objevíte malou nedokonalost, kterou potřebujete zamaskovat, použijte Recover korektor, který všechny drobné nedostatky dokonale překryje.

 

Dalším krokem k rozzářené pleti je bronzingový pudr Natural Bronzer. Můžete jen lehce poprášit celý obličej, aby získal jemný opálený nádech, nebo se můžete zaměřit na jednotlivé partie – líčka, ramena a dekolt. Ke zvýraznění tváří můžete použít také tvářenku Blush v odstínu Tuscany, č.127.

 

K čarovnému pohledu vede jen několik jednoduchých kroků. Na víčka naneste šedofialové oční stíny Special Eyes Mono v odstínu Heather, č. 340. Záleží jen na vás, jak intenzivní barvu si přejete. Jestliže chcete, aby vaše víčka působila lehce jako motýlí křídla, aplikujte je nasucho. Když si však přejete pronikavý magický pohled, nanášejte stíny navlhčeným aplikátorem. Intenzitu můžete ještě více prohloubit, nebo naopak zjemnit, jestliže předtím použijete oboustrannou tužku na oči Two Tone Extreme Definition v odstínu Pink Princess, č.009, která má tmavě fialový a sladce růžový konec.

 

Nepostradatelná je dokonalá řasenka, která vašim řasám dodá svůdný objem. RIMMEL London pro vás má  řasenku Glam´Eyes, která vaše řasy dramaticky prodlouží a dodá jim objem bez efektu slepení. Vaše řasy díky speciálnímu flexibilnímu štětečku zůstanou bezvadně oddělené.

 

Jestliže si přejete zvýraznit a vytvarovat svoje obočí, je tu tužka na obočí Professional Eyebrow Pencil, jejíž součástí je praktický kartáček, který vaše obočí pročeše a dodá mu tvar. Zdůrazní tak vaši přirozenou krásu.

 

Žádný muž neodtrhne pohled od vašich rtů, když použijete konturovací tužku na rty 1000 Kisses Stay on Lip Liner v přirozeném odstínu Summer Wine, č.010, která vydrží na vašich rtech dlouhé hodiny. Jedinečnost zajistíte vašim rtům použitím lesku na rty Shock Gloss, který díky jedinečnému složení a naprosto výjimečnému silikonovému aplikátoru dodá vašim rtům nevídaný objem.

 

Rozhodně nezapomínejte na vaše ruce, které si zaslouží stejnou pozornost jako vaše oči nebo rty. Že nemáte čas a trpělivost pro dokonalou manikúru? Nevadí, je tu inovovaný rychleschnoucí lak na nehty 60 sec. Přesné nanesení laku je hračkou, protože v něm najdete patentovaný štěteček Pro-cision, který vám umožní přesnou a rychlou aplikaci. Složení zaručuje zaschnutí do 60 vteřin, takže nemusíte ztrácet čas a můžete okamžitě vyrazit na party. Vybrat si můžete hned z několika zářivých letních barev, vyzkoušejte například odstín Desert Beauty, č. 519.

Vše najdete na stránkách www.coty.cz

 

 

LETNÍ LÍČENÍ  2008 OD RIMMEL LONDON

 

Make-up RECOVER

 

179 Kč / 219 Sk

Korektor RECOVER

 

99 Kč / 119 Sk

Pudr NATURAL BRONZER

 

109 Kč / 149 Sk

Tvářenka (č.127, TUSCANY)

 

129 Kč / 155 sk

Tužka na obočí Professional EYEBROW PENCIL (č. 010, SUMMER WINE)

 

115 Kč / 145 sk

Oboustranná tužka na oči TWO-TONE EXTREME DEFINITION (odstín č. 009, PINE PRINCES)

 

129 Kč / 155 Sk

Mono oční stíny (č. 340, HEATHER)

 

89 Kč / 119 sk

Řasenka GLAM´EYES MASCARA

 

175 Kč / 215 Sk

Lesk na rty SHOCK GLOSS

 

129 Kč / 155 Sk

Tužka na rty  1000 KISSES (č. 010, SUMMER WINE)

 

115 Kč / 145 Sk

Lak na nehty 60 SECONDS (č. 519, DESERT BEAUTY)

 

59 Kč / 75 Sk

 

Reklama