K létu neodmyslitelně patří ledově svěží drink. Jaký máte nejraději? V kavárnách Costa Coffee myslí úplně na každého! Vyberte si podle chuti letní novinky – ledové kávy, okurkovou limonádu nebo Fruit cooler v podobě ledového zeleného čaje s citronem a mátou.

Costa Coffee

 

Costa Coffee Ledová káva – nechte se unášet na vlně ledové kávy. Kvalitní kávové espresso rozmixované s čerstvým mlékem a ledem vás dokonale nabudí užívat si krásné letní dny. Jemný, ale přesto chuťově výrazný nápoj, uspokojí všechny příznivce kávy.

Costa Coffee Okurková limonáda – letní nápoj, který vám dodá maximální osvěžení. Plátky šťavnatých okurek jsou dokonaleny doplněny chutí citronu a provoněny lístečky máty. Tento drink ocení především vyznavači zdravého životního stylu a ti, kteří chtějí v létě pořádně zchladit žízeň a zároveň nabít energií.

Ovocný cooler ze zeleného čaje, limetky a máty - „dojemna“ Costa Coffee rozmixovaný led spojený s lahodnou vůní a povzbudivými účinky zeleného čaje vás příjemně probudí z horkého letního dne. Pokud potřebujete více sil, chladnější hlavu a dávku energie, je nový ovocný cooler ideální volbou.

Na co ještě čekáte? Vezměte přátele (nebo třeba knížku), přijďte si příjemně posedět do jakékoli z 26 kaváren Costa Coffee a ochutnejte ledově svěží drinky. Vaše oblíbené kavárny Costa Coffee se stanou v teplých letních dnech díky osvěžujícím nápojům vaší oázou.

Reklama