Máte rádi zmrzlinu? Pak jistě neodoláte naší letní hitparádě sladkého pokušení!

 

Máte oblíbenou smetanovou zmrzlinu, nebo naopak ovocnou?  Vychutnáváte si ji zejména v létě v horkých dnech, kdy nejen uspokojí vaše chuťové buňky, ale zároveň je příjemným ochlazením? Pak jsme pro vás sestavili zmrzlinové hity letošního léta! 

 

Solero banán-černý rybíz
Pokud milujete ovocnou zmrzlinu, pak Solero je ta nejlepší volba. Jemná banánová zmrzlina v sorbetu z černého rybízu a ostružin. Obsahuje jen přírodní barviva a aromata a má jen 99 kalorií a 3 % tuku. Další kombinace ovoce ve zmrzlině Solero může být chuť jahody spolu s malinou.

Twister Green

Twister je stále tady. Exotická ananasová, oblíbená jahodová a příjemně osvěžující citrónová zmrzlina zatočená do Twistera. Můžete také vyzkoušet Twister Orange - s příchutí jahoda, pomeranč a ananas. Twister je sázka na jistotu, kterou dobře znáte, a navíc představuje pouhé 4 % doporučeného denního příjmu energie!

 

Milujete Cornetto?

Cornetto je již stálicí na trhu, jelikož každý kornout je plný neopakovatlného potěšení.  K jeho výrobě se používají pečlivě vybrané ingredience, které Vám přinášejí skvělou originální chuť. Každé Cornetto Vás vezme na úžasnou cestu: od lahodné polevy, skrz jemnou zmrzlinu až ke křupavému kornoutu.

Naším letním tipem je Cornetto vanilka - kornout lahodné vanilkové zmrzliny s kakaovou polevou, posypaný lískovými oříšky. Můžete ale také ochutnat jahodové a čokoládové Cornetto.

 

Magnum Almond

Jednoduché a plné rozkoše, to je Magnum! Neodolatelné zvenku a uvnitř tak lahodné… Magnum je mnohem víc než jenom zmrzlina… Magnum je ten pravý požitek. A jaký je náš tip? Magnum Almond - křupavá čokoláda plná mandlí s vanilkovým zmrzlinovým tajemstvím uvnitř.  Další z nabídky Magnum jsou tyto lahodné zmrzliny: Magnum Bílá čokoláda, Magnum Double Chocolate, Magnum Classic, Magnum Karamel a oříšky a NOVINKA Magnum Ecuador Dark!

 

Calippo limetka
Calippo to je perfektní příležitost k osvěžení! Je plné ovocné šťávy a neobsahuje žádná umělá barviva ani aromata. Vedle limetky si můžete vychutnat i ledovou „pochoutku Calippo jahoda s 15 % jahodové šťávy.

Více o dalších tipech na stejně dobré zmrzliny najdete na www.algida.cz

Jaké jsou vaše tipy? Které zmrzliny máte oblíbené a které prostě musíte v létě ochutnat? Napište nám o tom!

 

Reklama