Léto konečně začalo a k létu patří neodmyslitelně chutná zmrzlina! Nemělo by vám uniknout, že Prima zmrzlina uvádí nové osvěžující zmrzlinové dobroty plné ovoce.

Jednoznačný hit letošního léta je Mrož Smoothie Jahoda a Mrož Smoothie Mango, které obsahují 45 % jahod a 45 % manga na každou porci, což je řadí k tomu nejkvalitnějšímu v tomto segmentu zmrzlin. I nadále se při výrobě drží vysoký standart. Do zmrzliny se nepřimíchávají zbytečné rostlinné tuky, voda ani aromata či barviva a pečlivě zde dbají na výběr a zpracování ovoce. Zkrátka, zdravé a zároveň sladké osvěžení nejen v horkých letních dnech.

Mrož jahodový v tmavé polevě
60ba2173c3e6fblobid0.jpg
Klasický a také všemi oblíbený jahodový Mrož v tmavé polevě obsahuje pravý český tvaroh zjemněný smetanou a více než 50 % jahod. Poctivé ingredience a pečlivě vybrané ovoce. Žádné rostlinné tuky, voda ani aromata nebo barviva. Právě proto, že se jde při výrobě tou nejpřirozenější cestou, není divu, že se odstíny Mrože v průběhu roku mohou lišit. Chuť jahod je zde nejdůležitější, proto se do Mrože Prima používají pouze některé odrůdy. Jahody musí být vyzrálé, sklizené v červnu a rychle zpracované. To proto, aby zmrzlina neztrácela svoji chuť a přirozenou barvu.
Cena: 16,00 Kč

Mrož jahodový v bílé polevě
60ba215fe2826mro1.jpg
Mrož je jedna z nejoblíbenějších zmrzlin na tuzemském trhu, a proto není divu, že se dočkal i zahalení do bílé polevy, která se těší čím dál větší oblibě. A je proč! Za jeho typickou chuť může extra porce poctivého českého tvarohu zjemněného smetanou a více než 50 % pečlivě vybraných vyzrálých jahod. Jahody i zde, stejně jako v případě klasického Mrože, hrají hlavní roli. Musí být použité pouze ty čerstvé, kvalitní a včas sklizené.
Cena: 16,00 Kč

60ba21739a83cmro3.jpg
Mrož Smoothie Mango

Novinkou, která rozhodně stojí za pozornost i ochutnání, je pro letošní sezónu Mrož Smoothie Mango, jemná zmrzlina s bezkonkurenčními 45 % manga. Ideální osvěžení do horkého léta potěší všechny milovníky ovocných zmrzlin. Stále oblíbenější příchuť manga svojí svěží a přitom sladkou chutí jednoduše oslní i ty, kteří doposud holdovali pouze smetanovým zmrzlinám. Mrazivě dobré smoothie, které byste si zkrátka letos neměli nechat ujít.
60ba2077c7fb2obrazek.png
Cena: 15,00 Kč

Mrož Smoothie Jahoda
Novinka letošního léta patří všem, kteří milují jahody na všechny způsoby. Když prozradíme, že obsah jahod je v nanuku 45 %, není třeba váhat a můžete rovnou ochutnávat. Svěží a přesto sladká chuť se perfektně snoubí s vůní jahod, jenž vás doslova okouzlí už při rozbalování. Na co ještě čekáte? Běžte jej rovnou ochutnat.
60ba208c705ecobrazek.png
Cena: 15,00 Kč

A ještě něco pro pořádnou dávku legrace!

Práskač
60ba21879f563mro4.jpg
Prásk, prásk, prásk! Hned po prvním líznutí pochopíte, proč má tohle jméno. Tato novinka z řady vodových zmrzlin má rozhodně co nabídnout, a to nejen dětem. Osvěžující chutě jahody, pomeranče a limetky doplňuje poleva s práskacím cukrem, který vykouzlí úsměv. Hravý a atraktivní design a exploze chutí v jedné jediné zmrzlině. Tuhle práskací zábavu si letošní léto rozhodně můžete dopřát.
Cena: 11,00 Kč

Užijte si léto, jak jinak, než s výbornou zmrzlinou! Více na Primazmrzlina.cz. Tip pro vášnivé instagramery – sledujte #ceskazmrzlina #primazmrzlina a pokud se chcete pochlubit svou zmrzlinou Prima na vaší sociální síti, použijte je.

PRIMA ZMRZLINA A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Česká společnost PRIMA ZMRZLINA, která v Opavě vyrábí zmrzliny PEGAS, MROŽ, KUBA, PARÁDA a další, se soustředí na to, aby svou výrobou a následnou distribucí zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu. Používá kvalitní lokální nebo geograficky nejblíže dostupné suroviny, UTZ certifikované kakao a naopak ve zmrzlinách nenajdete palmový olej. Koupí českých zmrzlin podpoříte domácí potravinářský průmysl a sobě dopřejete nejen kvalitní laskominu, ale i dobrý pocit k nezaplacení. Více o společenské odpovědnosti společnosti Prima zmrzlina si můžete přečíst na Primazmrzlina.cz.

60ba1bf574737obrazek.png

Reklama