Léto je nekonečným safari splněných snů. Léto je čas být sama sebou. Je to čas, kdy je dovoleno se hodiny brouzdat po plážích a užívat si svobody. Je to i čas nechat se obdivovat, dobývat a možná se i zamilovat. Pro všechny tyhle chvíle, které se mohou stát těmi nejkrásnějšími ve vašem životě, vám nabízíme adekvátní odění. Ochutnejte novou letní kolekci OTTO a stane se i vám synonymem radosti z léta! Víte, co ve vašem letní šatníku nesmí chybět?

Strečové kargo šaty

Trendem letošní sezony jsou krátké sukně a zdůrazněná linie pasu. Proto jsme pro vás v OTTO navrhli tyto sportovní kargo šaty v délce mini. Báječně vám budou slušet třeba s legínami. Vyrazte v nich do kanceláře či jen tak do města. Jen se pak nedivte, že se kolegovi nedaří zapnout kopírku a chodci narážejí do sloupů – nemáte být tak neodolatelná!

 

 

Strečové džíny

Cigaretový střih je další z módních imperativů této sezony. Takže pro nás v OTTO i pro vás jasná volba! A to, že i v kalhotách může být slečna či dáma nekonečně sexy a ženská, dokazují tyto strečové džíny v úzkém pětikapsovém provedení. Mají sepraný vzhled a jsou neobyčejně trendy!

 

 

Šaty

Vláda květin se pro tuto sezonu obnovila v nečekané síle. Proto vám v OTTO nabízíme tyto šaty s květinovým potiskem, který je proveden s lehkým dotekem dráždivé abstraktnosti. Mají navíc velice aktuální zavinovací „look“. Podnítí vaši fantazii i srdce nemluvě o fantaziích a srdcích mužů!

 

 

Tričko

Tenhle top z kolekce OTTO připomíná spíše než tričko sexy šatičky z přehlídkových mol zářivé Paříže! V aktuální a zároveň věčné bílé a s lehkým nařasením na boku lemu dokonale doplní váš ženský arzenál!

 

 

 

Džínové bermudy

Ano, čas kraťásků se neúprosně blíží. Nezaspěte a buďte připravena! Sáhněte po těchto báječných džínových bermudách z OTTO kolekce! Jen pár centimetrů luxusní džínoviny a vaše božské nohy!

 

 


Spodní prádlo: Podprsenka s ramínky NUANCE

Letní večery s broskvovým nádechem přímo svádějí k romancím. Oblečte svá ňadra pro tyto speciální příležitosti do krásné podprsenky z kolekce OTTO z krajky a sexy síťoviny!

 

 


Podprsenka Push-up

Kadeřník udělá hezčími vaše vlasy a push-upka vaše prsa. A tenhle kousek BUFFALO z nabídky OTTO je rozhodně hoden vašich předností! Prostě luxusní kousek pro náročné!  A co jiného jej může doplnit než neméně sexy tanga!

 

 

Bikiny

Na pláž jedině v bikinách! Tyto trojúhelníkové bikiny od OTTO jsou mladistvé a sportovní, provedené v báječné barevné kombinaci. Řeknou o vás, že jste v pohodě a máte dobrodružné srdce. Vklouzněte do nich a vrhněte se do vln letní zábavy.

 

  

Plavky ADIDAS

Lahůdkou na konec naší ochutnávky z nové kolekce OTTO jsou tyhle vychytané plavky Adidas. Jsou pojaté v retro stylu a jednoznačně nemají chybu. Jakožto sportovní plavky ovšem také vydrží všechna vaše plážová dobrodružství. Můžete tedy skotačit ve vlnách bez obav, že byste si pak pro vrchní díl plavek musela plavat až někam k bójím.