64b918ec8139fobrazek.png

Sloan před dvěma lety zasáhla osobní tragédie, z níž se dosud nevzpamatovala. Její život se od té doby propadl do šedivého stereotypu věčně trvajícího smutku. Až náhodné setkání se zatoulaným psem Tuckerem jí znovu vrátilo jiskru a chuť užívat si světa kolem.

Jenže Tucker není její. Jeho majitelem je muzikant Jason, jehož vztahy byly dosud přehlídkou katastrof. Ovšem seznámení se svéráznou Sloan ho zasáhne spolehlivěji než Amorův šíp. Mohou se ale sblížit, když jeden má strach a druhý je chronicky nedůvěřivý?
 
Svižná letní romance Šťastně až navěky pracuje s motivem ztráty, nových začátků a odhodlání obětovat vše pro lásku. Abby Jimenez vás s jedinečným nadhledem provede moderními vztahy a jejich úskalími, které vás stejnou měrou rozesmějí jako dojmou.

Jak knihu vyhrát? Napište nám nejpozději do pondělního poledne, jak jste se vy seznámila s partnerem a v čem bylo seznámení jiné než ostatní. V týdnu pak vybereme tři odpovědi, které obdarujeme knihou. Zkontrolujte si, prosím, jestli máte vyplněné všechny údaje potřebné k soutěžení, abychom vám knihu mohli následně zaslat. 

64b918c6c20f8obrazek.png

Reklama