5f0db28c48648image.png
Využijte domácí kino na maximum

Teplé letní počasí a standardně slabší filmová nabídka, nás od návštěvy kina snadno a rychle odradí. Díky nejnovějším technologiím si ovšem lze dopřát velkolepý filmový večer z pohodlí vašeho domova. Promítání v obýváku či na zahradě? Žádný problém. Nové OLED televize totiž snadno dokáží přizpůsobit svůj obraz slunečnému i velmi tmavému prostředí. Tím pádem vás již nic nebude limitovat v tom, dopřát si filmový zážitek na maximum. Stačí pouze vybrat ten správný film, připravit popcorn a filmová jízda může začít.
5f0db2a18ee14image.png

Cestování v bezpečí domova

Nad cestováním visí letos v létě ještě stále velký otazník. Pokud se chcete vyhnout nečekaným komplikacím spojeným s dozníváním pandemie, tak se do svých oblíbených míst můžete přenést pomocí televize. Chcete se podívat na úchvatné pyramidy v Egyptě, zažít dobrodružství v deštném pralese, nebo se potápět u krásného pobřeží Austrálie? Nové OLED televizory s podporou režimu Filmmaker Mode vám to bez problému umožní. Luxusní zvukový systém a dokonalý obraz, vyladěný podle hollywoodských měřítek vám garantuje skvělý a hlavně ryze autentický zážitek. Procestujte celý svět bez dlouhých letů, či nepříjemných tlačenic ve vlaku. Tak kam to bude?
5f0db2b3c4833image.png

Věrohodný festivalový zážitek

Hudba k létu prostě patří. Nasajte atmosféru těch nejlepších festivalů a koncertů z pohodlí domova. Přeneste se přímo pod pódium, na kterém hraje váš oblíbený interpret a protančete se až do rána. Moderní televizory mají skvělé zvukové systémy s funkcí Dolby Atmos, který vám zajistí vskutku exkluzivní hudební zážitek. Zvuk vás doslova „obteče“ ze všech stran a vtáhne vás rovnou do kotle. Kvalitní obraz zajistí strhující podívanou, která vám dá na chvíli zapomenout, kde jste a budete si chtít dojít pro autogram.
5f0db2c4cd44fimage.png

Náš TIP:

Pokud si chcete pořídit televizor, který vám zvládne zprostředkovat jedinečný zážitek, tak si určitě pořiďte novinku od Panasonic HZ2000. Jako jediný OLED televizor na světě podporuje Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode. Máte tedy jistotu, že obraz bude vždy v té nejlepší kvalitě. Inteligentní senzor reaguje na změnu okolního světla a dynamicky přizpůsobuje obraz pro ještě lepší zážitek. Funkce Dolby Atmos zaručí ten nejvěrohodnější zvuk, který vás doslova obklopí.

Televize HZ 2000 s úhlopříčkou 65” je k dostání za cenu 95 990 Kč/ 3 509 EUR.
Televize HZ 2000 s úhlopříčkou 55” je k dostání za cenu 72 990 Kč/ 2 669 EUR.

Více na PANASONIC.CZ
5f0db2fd72182image.png

Reklama