spJelikož sluníčko už začíná pěkně hřát a děti už se doma nedají zadržet, letní katalog Sparkys přináší inspiraci pro zahradu, pískoviště, dětské hřiště, ale i pokojíček.

Kompletní nabídku z letního katalogu naleznete také na e-shopu www.sparkys.cz, kde si můžete prohlédnout virtuální katalog. Můžete si vybrat nejen z rozsáhlého sortimentu plyšových hraček a hraček pro nejmenší, ale čeká na vás široká nabídka výrobků určených právě pro letní radovánky. Pouze na e-shopu je rozšířená nabídka zahradních dětských domečků, skluzavek, houpaček, stanů, vozítek a dalších super hraček na ven.

Letní katalog Sparkys si můžete také objednat domů do své poštovní schránky. Stačí poslat adresu s požadavkem na info@sparkys.cz.

smV katalogu si vybere kluk i holčička, ale i maminka pro svoje miminko a nakonec se bude bavit celá rodina.  

Pro nejmenší je zde výběr oblíbených interaktivních hraček. Kreativitu svého dítěte můžete podpořit různými edukativními sety a stavebnicemi. Kluci si mohou zahrát na malé závodníky s dráhami Hot Wheels a na holčičky zde čekají oblíbené panenky od Mattela a další hračky pro malé princezny. Nezapomněli jsme ani na náctileté s řadou oblíbených licenčních hraček jako je Ice Age 3, High School Musical, Simpsonovi. Školáci budou zaručeně „in“ s atraktivními batohy a penály se svými oblíbenými hrdiny a učení jim tak půjde na jedničku.

Vybírat můžete z široké řady produktů – stále oblíbené skládací pískoviště, které v horných letních dnech můžete použít také jako bazének. Zahradní sety a nářadí pro malé dospěláky – sekačka nebo zahradnický vozíček s pořádnou výbavou. Atraktivní koloběžky, na kterých bude vaše dítě k nepřehlédnutí. Dárek nejen pro syna, ale i pro tatínky – skládací fotbalová branka.

spsp
spsp

spHitem letošního léta je nafukovací bazén s trampolínou s motivem High School Musical. Má vaše dítě rádo skákání? Teď může řádit celý den a po náročné rozcvičce trampolínu otočte a napusťte osvěžující bazének, ve kterém si malý rošťák odpočine. A zítra může hopsat znovu.

Zaujala-li vás hračka či dárek ze aktuálního Sparkys katalogu, zapojte se do naší Velké soutěže o ceny a získejte jeden z pěti dárkových certifikátů v hodnotě 500 Kč. Dárkový certifikát můžete poté uplatnit v jakékoli z kamenných prodejen společnosti Sparkys.

Soutěž probíhá ZDE!

Zapojte se do věrnostního programu – Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky a spoustu zábavy. Do vaší poštovní schránky vám bude zdarma zasílán aktuální SPARKYS katalog hraček a dárků, ve kterém vás jako věrného zákazníka bude čekat spousta výhod, a to nejenom od společnosti Sparkys. Registrace je možná také na www.sparkys.cz.

Reklama