Léto se kvapem blíží a vy přemýšlíte nad tím, jak zabavíte svoje děti v době školních prázdnin, a chcete jim zpříjemnit horké slunné dny či zpříjemnit okamžiky letních dešťových přeháněk... Vůbec si nedokážete představit, jak přečkáte zdlouhavou cestu k moři, při které budete každých pár kilometrů slyšet dětmi tak oblíbenou větu: Kdy už tam budeme?

Máme pro vás inspiraci v podobě katalogu letních hraček. Nahlédnete-li do letního katalogu Sparkys, můžete si vybrat nejen z rozsáhlého sortimentu plyšových hraček a hraček pro nejmenší, ale čeká na vás široká nabídka výrobků určených právě pro letní radovánky.

 

Kempinková sada potěší každého pořádného táborníka. Sada obsahuje stan, zálesácké nářadí a multifunkční baterku. Vhodným doplňkem ke kempinkové sadě je Grilovací sada pro malé kuchaře se světelnými a zvukovými efekty. Pro sportovně založené děti katalog nabízí zajímavé sportovní sady – Nafukovací volejbalový set či zábavnou hru Trefuj míčky, kde úkolem je trefovat se míčky do otvorů o různých bodových hodnotách. Body se sčítají a vítězí ten, kdo získá nejvíce bodů.

Sportovní sada
Swingball zabaví děti na celé odpoledne a lze ji hrát na kterémkoli povrchu a kdekoli díky snadno přenosnému, skladnému a pevnému kufříku, který tvoří zároveň základnu hry. Pro malé caparty je připravena široká nabídka stanů, domečků a vybavení do dětského pokojíčku.

Rozsáhlá škála karetních her Uno, Blafuj, Švábí salát nebo Bang! zpříjemní jak pobyt u moře, tak u bazénu v nejbližším okolí. Chvíle letních přepršek vám pomůžou zkrátit vedle klasických oblíbených her Scrabble, Activity i novinky Tik Tak Bum či Kombat – Action game, která vás zavede do období před 150 milony let do dob nelítostných bojů mezi dinosaury. Návodem, jak zabavit děti na daleké cestě k moři, může být báječná hra do auta Kdy už tam budeme?. Cílem hry je mít na konci cesty co nejvíce bodů. Ty děti získají podle bodovaných kartiček za nalezení věcí z okénka auta.

Hitem katalogu je nový domácí mazlíček Pleo, jež je první robotickou formou života, je zcela samostatný a naprosto unikátní. Jeho srdcem je operační systém Life Form OS, díky němuž Pleo prozkoumává své okolí bez jakékoli pomoci svého majitele, reaguje na podněty a vyjadřuje emoce založené na svých životních zkušenostech. Každý Pleo je jiný, každý má svoji osobnost!

Využijte nabídky a objednejte si Sparkys Katalog zdarma pro výběr hraček a dárků z pohodlí svého domova, nebo objednávejte přímo z virtuálního katalogu či v e-shopu na internetových stránkách www.sparkys.cz.

 

Zaujala-li vás hračka či dárek ze současného Sparkys katalogu, zapojte se do naší Velké soutěže o ceny a získejte jeden z pěti dárkových certifikátů v hodnotě 500 Kč. Dárkový certifikát můžete poté uplatnit v jakékoli z kamenných prodejen společnosti Sparkys.

Soutěž probíhá ZDE!

 

Využijte registrace do věrnostního programu – Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky a spoustu zábavy. Do vaší poštovní schránky vám bude zdarma zasílán aktuální SPARKYS katalog hraček a dárků, ve kterém vás jako věrného zákazníka bude čekat spousta výhod, a to nejenom od společnosti Sparkys.

 

Pokud jste si nevybrali ze současné nabídky, ale přesto se chcete stát členem Sparkys klubu, zaregistrujte se na www.sparkys.cz .

Reklama