Plánujete dovolenou, kde se vám bude líbit, zažijete spoustu dobrodružství, nebude vás trápit tropické vedro kolem čtyřiceti stupňů a vaše děti si užijí krásného moře? Pak si vyberte Kanárské ostrovy! Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria nebo Tenerife – určitě vám jeden z ostrovů bude vyhovovat a vaše dovolená bude bez chyby!

Proč cestovat na Kanáry s dětmi?

Na ostrovech je příjemné počasí, teploty v létě nepřesahují třicítky a díky lehkému větru je pobyt na sluníčku velmi příjemný. Také počasí je stálé, přes léto je slunečno.

kqanary

Pláže jsou ideálním místem pro lenošení a vodní radovánky. Světlý jemný písek a moře s pozvolným vstupem do vody ocení zejména maminky s malými dětmi. Na plážích fungují služby jako jsou slunečníky a lehátka za poplatek, v blízkosti jsou obchody a restaurace (pokud se tedy nevydáte na opuštěné pláže, na Tenerife je písek tmavý, díky sopečné aktivitě ostrova)

Dobré ubytovací služby a zdravotnická péče – Hotely a jejich služby jsou srovnatelné jako všude jinde v Evropě, pokud řešíte zdravotní problém, obraťte se na delegáta cestovní kanceláře, který hned vše vyřeší.

ka

Zajímavá místa – na ostrovech není nuda. Pokud budete chtít vyrazit na výlety, vždy se najde místo, které vás nadchne. Písečné duny, osamělé pláže, zajímavé vnitrozemí, kulinářské zážitky v podobě tradiční kuchyně. Jestli milujete zábavné parky, tak jich je na každém ostrově hned několik. Vodní parky, kde máte celý den o zábavu postaráno, Loro parky s exotickými zvířaty, další možnosti jako projížďky na velbloudech, rodní radovánky – jízdy na skútrech, na rychlých člunech, podvodní ponorkou, nebo jen tak výlet lodí kolem ostrova. Všude jsou prověřené půjčovny aut, kde si můžete půjčit auto a jet, kam se vám zlíbí.

k

Pokud váš přítel nebo vy sama sportujete, pak si najdete mnoho vyžití : Golfová hřiště, rybaření, potápění, windsurfing, kiteboardning, surfování….  – se vším vám poradí zástupci cestovní kanceláře, jaká místa jsou pro váš sport nejvhodnější

O zkušenostech našich čtenářek si můžete přečíst v uveřejněných článcích

Čtenářka Slávka: Kanáry byly krásné!

Dovolená na Gran Canaria s dvouletým dítětem

Čtenářka Petra: Poprvé na Kanárských ostrovech

Máte sen vdávat se na pláži? Zvolte si Kanárské ostrovy!

Naše doporučení: Pro organizaci dovolené využijte služeb cestovní kanceláře Canaria Travel www.canariatravel.cz


Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Reklama