Na ulici dnes a denně můžeme vidět nespočet módních kreací. Některé jsou velmi líbivé, jiné děs běs. Paříž je Mekkou módy, pojďme tedy nahlédnout do jejích ulic, jak tamější ženy chodí odívané. Co myslíte, bude to krása, nebo hrůza?

Vybrali jsme pro vás pár Pařížanek, které nějakým způsobem díky svému letnímu outfitu zaujaly. Ať už v dobrém, či špatném slova smyslu. Nyní se společně s námi můžete pokochat a získat trochu té inspirace.

sd
Bílá barva je v létě velmi trendy, po praktické stránce sice nic moc, ale na efekt skvělá. Pokud navíc vsadíte na zajímavě střižená záda, budete za hvězdu ulic.

sd
Bílá v kombinaci s modrou a červenou patří ke klasickým kombinacím každé jaro a léto. Námořnický styl je pěkný a velmi slušivý, bohužel tady moc nechápeme (nejspíše) latexové kozačky. Doma na parádu pro přítele jistě ideální, ale do horkých ulic? Efekt je to ovšem více než pěkný, to zase ano. Ještě nesmíme opomenout zmínit průhledné podpatky, které jsou horkým trendem!

sd
Sukně v délce nad kotníky patří k těm méně oblíbeným kouskům, což je velká škoda. Jsou vážně moc pěkné!

cvx
Tak tyto šaty jsou velmi zajímavě řešené, jen je možná škoda přehršle materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Nápad však oceňujeme.

sd
Kreace je to vskutku zajímavá, co myslíte? Jak se vám líbí košile ve stylu Rio de Janeiro?

ds
Zde něco pro dámy podnikatelky. Černá obepnutá sukně v kombinaci se šedou vestičkou áčkového střihu působí velmi příjemně a vkusně. Moc se nám líbí výrazně růžové psaníčko, které celý outfit prozáří.

Zdroj foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama