Léto několikrát výrazně zaklepalo na dveře již v průběhu jara. Je nejvyšší čas podívat se po osvěžení, které v horkých letních měsících určitě uvítáte. Švédská společnost Oriflame připravila speciální mix osvěžujícího aloe vera a melounu a nyní představuje hydratační sprchový gel, mýdlo a tělový krém Nature Secrets s aloe vera a melounem. Díky známým účinkům aloe vera a melounu bude vaše pokožka hebká a příjemná na dotyk. Navíc lehká přírodní vůně těchto dvou ingrediencí bude potěšením nejen pro vás, ale i vaše okolí.

Oriflame

Víte, že...

Aloe vera pochází ze severní Afriky, tisíce let je tato rostlina ceněná pro své hojivé, zklidňující a zvláčňující účinky, obsahuje velké množství vitamínů a minerálů.

Meloun nejen skvěle chutná, ale také hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Jeho dužina obsahuje tělu prospěšné mastné kyseliny.

oriflame

Vyzkoušet můžete i další vůně Nature Secrets

  • malina a máta
  • levandule a fíky
  • kokos a pšenice

Řada Nature Secrets s aloe vera a melounem je nyní v prodeji za zaváděcí ceny. K dostání již od 29,- Kč. Pro více informací kontaktujte svoji kosmetickou poradkyni nebo navštivte stránky www.oriflame.cz, kde získáte příslušný kontakt. Pokud se chcete sami stát kosmetickou poradkyní a získat Nature Secrets a další výrobky Oriflame ještě výhodněji, registrujte se v sekci „Připojte se k nám.“

Za registraci získáte antibakteriální gel na ruce. Pro dárek zdarma zadejte do vaší první objednávky kód 615806.

Reklama