Pokud hledáte zajímavé stránky, kde se dozvíte inspirující věci, nebo se jen potřebujete pobavit, internet je dobrou vzpruhou. Nejen že zde najdete zajímavé informace, ale také se můžete zapojit do diskusí a najít si nové přátelé, kamarádky.

 

Zajímavé články a diskusní sekce najdete na portálu www.nadoma.cz .

 

Na portálu www.nadoma.cz ale najdete další sekce, které vás mohou zajímat, přinést vám potřebné informace:

 

Naplánujte výlet!

 

Plánujete výlety a hledáte inspiraci? Určitě někam vyrazte, vždyť venku je tak krásné počasí!

 Vaším pomocníkem může být informacemi nabitá sekce „Volný čas“. Pokud se budete chtít někam vydat, na nějaké místo, kde se koná zajímavá akce, nebo na nějakou památku, pak můžete určitě využít sekci „Volný čas“ . Zde najdete tipy, co se kde děje, co zajímavého stojí za vaši návštěvu. Tato sekce již na stránkách www.nadoma.cz funguje delší čas, ale nyní je vylepšená o několik novinek, které jistě oceníte. Sekce Volný čas je ZDE. 

 

Rádi soutěžíte? Pak nezapomeňte na soutěžní sekci na www.nadoma.cz  Najdete ji ZDE.

 

Letní grilování? Co připravit na party? Nebo hledáte, co k večeři?

Zajímavé kulinářské nápady a bezva recepty, které vám mohou pomoci při přípravě jídel, obsahuje Skvělý receptář - najdete TADY 

 

Už jste navštívili sekci Samy sobě, přímo šitou na míru ženám? Zde můžete přispět k tématu vlastním příběhem. Sekci najdete ZDE.


Chcete ušetřit? V tom vám tyhle stránky také pomohou. Věrnostní program Na Doma vám umožní obdržet kupony na slevy vybraných druhů potravin nebo kosmetiky. Více se o věrnostním programu Na Doma dozvíte
ZDE

Vše na www.nadoma.cz

Reklama