Sluníčko už vykukuje a děti se doma nedají udržet. Navíc se prázdniny blíží mílovými kroky. Začínáte přemýšlet, čím jim zpříjemnit zábavu venku nebo chcete své děti potěšit dárkem za pěkné vysvědčení v podobě letní hračky? Pokud budete hledat inspiraci mezi hračkami ze Sparkys, určitě si vyberete.

sparkysLetní katalog hraček Sparkys přináší inspiraci pro zahradu, pískoviště, hřiště, ale i dětský pokojíček. Pro snadnější výběr i nákup stačí kliknout na www.sparkys.cz, kde si můžete prohlédnout virtuální katalog hraček. Můžete si vybrat nejen z rozsáhlého sortimentu plyšových hraček a hraček pro nejmenší, ale čeká na vás široká nabídka výrobků určených pro letní radovánky. Pouze v internetovém obchodě je pro vás připravena rozšířená nabídka zahradních dětských domečků, skluzavek, houpaček, stanů, trampolín, vozítek a dalších super letních venkovních hraček. Letošní rok vás čeká opravdová zábava pro celou rodinu - venku i doma.

Hračky Sparkys pro nejmenší

Pro nejmenší je ve Sparkys nachystán výběr oblíbených interaktivních hraček - např. Mluvící zvířátko nebo knížka, deka či domeček s aktivitami. Kreativitu svého dítěte můžete podpořit malovacími sety Namaluj si svého hrocha, prstovovými barvami nebo měsíčním pískem. A když vaše dítě přestane bavit malování, pomůžou oblíbené stavebnice - Lego, Megabloks, Playmobil nebo Gecco stavebnice hradů, která se stala vítězem projektu Hračka roku 2009.

Hračky pro kluky i holčičky ve Sparkys

Kluci si mohou zahrát na malé závodníky s autíčky Hot Wheels a na holčičky čekají oblíbené panenky od Mattela a další hračky pro malé princezny. Holky i kluky určitě potěší hračky s oblíbenými postavičkami Toy story 3, SpongeBob, Krteček, Pat a Mat nebo Medvídek Pú. Nezapomněli jsme ani na náctileté s řadou oblíbených licenčních hraček jako je Hannah Montana, Hello Kitty, Simpsons. Školáci budou zaručeně „in" s atraktivními batohy a penály se svými oblíbenými hrdiny Littlest Pet Shop, Cars či Prince of Persia a učení jim po prázdninách půjde opět na jedničku.

Hitem léta je Ogo disk set - novinka na českém trhu hraček

sparkysMáte-li rádi aktivní zábavu, pak právě Ogo disk je ta správná volba. Set dvou disků s míčkem nabízí více možností her - tenis, volejbal, frisbee nebo hru na třetího. Dítě se může s hračkou zabavit samo nebo si může hrát s kamarády. Ogo disk set má pružnou výplň, a proto umožní dostřel až 50 metrů. Ogo disk set je výborná zábava na dovolenou pro malé i velké! www.ogosport.cz

Bublifuková zábava začíná!

sparkysOblíbenými hračkami jsou bublifukové tornádo nebo bublifuková pistole, která pouhým stisknutím tlačítka vykouzlí nekonečně dlouhý proud bublin. Samozřejmě v nabídce najdete také klasické bublifuky, kterými si bubliny vyfouknete sami.

Hračky domů i na zahradu

sparkysV nabídce hraček najdete indiánské teepee a kopule propojené tunelem. Letní zábavu na zahradě zajistí houpání s kamarády na houpačce Spiro Hop, skákání do oblak na trampolíně nebo sada stanů s tunelem.

sparkysKrokodýlův zubař je zábavná hra nejen pro děti. Úkolem je najít krokodýlův bolavý zoubek, ale pozor - jakmile se ho dítě dotkne, krokodýl sklapne tlamu a začne se smát. Dítě musí dávat pozor, aby ho krokodýl nekousl. Tato hra podporuje postřeh.

sparkysProutěný kočárek je stylový kočárek pro malé maminky. Kočárek je vybaven růžovou peřinkou a polštářkem. Je jako stvořený pro letní výlet s panenkou.

Letní katalog hraček Sparkys až k vám domů

Letní katalog Sparkys si můžete objednat domů do své poštovní schránky. Stačí poslat adresu s požadavkem na info@sparkys.cz. Zapojte se do věrnostního programu Sparkys klubu, sbírejte body a získejte slevy, speciální nabídky produktů za akční ceny a spoustu zábavy.

SOUTĚŽ: V letním katalogu Sparkys soutěžíme o 20 setů Ogo disk setů. Více na www.ogosport.cz. Zašli nám na ogosport@sparkys.cz fotku s Ogo diskem v pohybu nebo namaluj obrázek, jak si s ním hraješ. Na konci léta vyhodnotíme 10 nejlepších fotografií i 10 obrázků. Platnost soutěže je 3. 5.-31. 8. 2010.

Reklama