av1.jpg
Foto: Michal Protivanský

Značka Avokádo je výrobcem mnoha výtečných produktů, které můžete používat k dochucení jakéhokoliv jídla. Je jen na vás, jaké si vyberete. Jednodruhové koření či kořenící směsi, tekuté marinády, zálivky na salát nebo mlýnky s kořením. Kromě koření najdete v portfoliu také velké množství hořčic, bez kterých si taková jídla jako je grilované maso, uzeniny, klobásky či párky nedokážeme představit. Použití hořčic je velmi pestré, hodí se do omáček, dipů, zálivek, prostě jemně či výrazně dochutí vše, co potřebujete. Pokud chcete mít koření v biokvalitě, pak vás potěší svět BIO koření se značkou IT´S NATURAL!, kterou také společnost vyrábí.

av2.jpg
Foto: Michal Protivanský

Na akci jsme měli možnost testovat velmi mnoho produktů od značky Avokádo. Jednodruhové koření, kořenící směsi, tekuté marinády, hořčice... rozmanité chutě známé i neznámé. V tomto duchu probíhalo naše letní testování.

av3.jpg
Foto: Michal Protivanský

Ochutnali jsme tyto výtečné recepty:

  • Hot dog s klobásou a hořčičnou majonézou                      
  • Burgery se sušenými rajčaty a halloumi
  • Kuřecí prsa v bylinkové marinádě s pita chlebem
  • Zelný salát s mrkví
  • Rozmačkané brambory na špejli a tvarohový dip

Jistotou pro skvělou chuť je, že Avokádo nabízí takovou šíři produktů, z které si vybere každý podle potřeby. Vše, co jsme testovali, bylo velmi dobré, což nás opět velmi potěšilo. Budeme rádi, když se přesvědčíte, stejně jako my, že grilování s Avokádem je zkrátka dokonalý gurmánský zážitek.

Hodnocení Elly, redaktorky rubriky Vaření a foodbloggerky www.bohynekuchyne.cz:
Avokádo je moje oblíbená značka koření a dochucovadel, kterou ráda používám. Tentokrát jsem postavila recepty na běžných surovinách jako je klobása, tvaroh, mleté maso, kuřecí prsa, vařené brambory ve slupce a vsadila jsem jen na chuť, které pokrmům dodalo koření nebo kořenící směs. Nic složitého, při tom tak dobrého. Mám radost, že hotová jídla všem chutnala. Budu ráda, když je s námi vyzkoušíte i vy.

60e59e8a743d8obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

Hodnocení redakce:
Teplý večer, rozpálený gril a super sestavené recepty. Je velmi překvapivé, jak například hořčičná majonéza dodá celému hotdogu úplně jiný rozměr. Je to tak, výtečná chuť povznáší hotové jídlo ještě výše, než čekáme. Ochutnali jsme i novinku, hořčici na gril, která krásně doplňuje celé portfolio hořčic od Avokáda. Celá akce se velmi vydařila naprosto všechny recepty byly něčím novým a originálním díky koření, které jsme použili. I tvarohový dip se solí s chilli vločkami od Avokáda byl jedinečný.

60e5ac95e15dbobrazek.pngFoto: Michal Protivanský

Několik recenzí od čtenářek, které s námi testovaly:

as1.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59dd32c2d2obrazek.pngZnačka koření Avokádo patří mezi mé oblíbené. Má totiž skvělý poměr kvality a ceny. V koření jsem ale hodně konzervativní, takže jsem na redakčním grilování ráda vyzkoušela nové chutě. Všechny chody byly perfektně dochucené. Většinou si musím jídlo přisolovat, ale tady bylo všechno vychucené přesně podle mých představ. Šlo o zásluhu výborné kuchařky Elly a také značky Avokádo. Nejvíce mi chutnal hned první chod v podobě hot dogu s klobásou a hořčičnou majonézou. Díky tomu, že byla klobáska naložená ve směsi koření Grilovací ďábelské Avokádo, byla lehce pikantní. Dohromady s Francouzskou hořčicí tvořila delikátní kombinaci. Parádní byl i burger se sušenými rajčaty a sýrem halloumi, který byl okořeněný směsí koření Grilovaný sýr Avokádo. Symfonie chuti, kterou doplňoval dip z avokáda a žervé. Ke všem chodům byla k dispozici také široká nabídka nejrůznějších hořčic Avokádo. Novinkou byla lehce pikantní hořčice Gril.

60e59dd6dad7dobrazek.pngGrilování s Ženou-in a Avokádem jsem si parádně užila. Konečně nějaká akce po rozvolnění opatření. Všechno mi moc chutnalo. Ale úplně top byla kuřecí prsa v bylinkové marinádě s pita chlebem, kde byly krásně cítit bylinky v kombinaci se sušeným česnekem. Dala jsem si k tomu medovou hořčici Avokádo, což byla perfektní volba. Má velmi vyváženou chuť a je akorát sladká i slaná. I hořčice Gril mi moc chutnala. Jsem ráda, že jsem si domů odnesla balíček s kořením a hodně se těším, až použiju předpřipravené marinády. Mají super složení a ušetří hodně času.

60e5ad8835a78obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

60e59dda8ac7eobrazek.pngPodle mě velice povedená akce, produkty od Avokáda nemají chybu, pochutnala jsem si snad úplně na všem;-). Za mě byl asi nejlepší Hot dog s klobásou a hořčičnou majonézou - klobásky výborně ochucené směsí ďábelského grilovacího koření doplněné karamelizovanou cibulkou, okurkou a majonézou a Francouzskou hořčicí Avokádo, která je naprosto úžasná, celkově báječná chuť, určitě si brzo doma uděláme. Také mě moc chutnala kuřecí prsa v bylinkové marinádě s pita chlebem - skvělá bylinková marináda, vyzkoušíme ji i na jiná masíčka. Dále mě úplně nadchly brambory na špejli okořeněné kořením na brambory, se skvělým tvarohovým dipem - luxusní chuť, přitom na přípravu poměrně jednoduché, ty si také určitě doma vyrobíme. Ještě jednou moc děkuji za pozvání!

as5.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59ddf2f299obrazek.pngAkce s Avokádem byla velmi příjemná. Toto koření znám, pár sáčků s kořením této značky doma mám a vždy jsem byla spokojená. Zaujaly mě tekuté grilovací marinády i to, že jsou i v menším balení na cca 700 g masa. Takže lze při grilování kombinovat a vyzkoušet více chutí. Ochutnávka grilovaného masa i sýra byla výborná, chutě velmi příjemné. Určitě doma vyzkouším grilovací koření na sýr. Ochutnali jsme i hořčice, novinka hořčice Gril byla výborná. Stejně tak i hořčice s hořčičnými semínky (myslím, že to byla Francouzská), kterou jsem příliš neznala a kterou určitě také vyzkouším i doma. Také nabídka solí byla poměrně pestrá, zase inspirace pro budoucí nákupy. :-)

60e599fb2f099blobid0.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59de30902dobrazek.pngGrilování s Avokadem byl zážitek! Nejvíc oceňuji rozmanitost koření a široký výběr - k chuti si přijde opravdu každý, ať už má rád bylinky, pikantní koření nebo třeba jen zajímavé kombinace chutí v tekuté marinádě. Použití je pak velmi snadné a na grilování jste připraveni raz dva. Líbí se mi také výběr dochucovadel, jako jsou hořčice. Oblíbila jsem si nejvíc asi medovou a pak novinku Gril, která je lehce pálivá, chutná, výrazná a skvěle se hodí jak k masu, tak k sýrům.

60e59de7380edobrazek.pngObecně nejraději griluji sýr halloumi, ale dobře nakořeněné kuřecí maso nebo burgřík na grilu? Tím také rozhodně nepohrdnu! Ideálně vždy v kombinaci se zeleninovým salátkem, na který se dá také hravě připravit zálivka od Avokáda. S touhle značkou nám při grilování nikdy nic nechybí.

Avokado-55.jpg
Foto: Michal Protivanský

60f68d972178fblobid0.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59deb3e804obrazek.pngNa grilování s Ženou-In a Avokádem jsem se moc těšila, tato akce dokonce předčila mé očekávání. Milá a příjemná zástupkyně značky Avokádo, nám představila široký sortiment i novinky. Velmi mě zaujala hořčice Gril, marinády a ochucené soli. Všechny připravované recepty měly něco do sebe a chutnaly skvěle, navíc byly chuťově úžasně sladěné a příprava jednoduchá.

60f68dd3459e9blobid1.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59deed7b91obrazek.pngS grilovací akcí Avokádo jsem si rozšířila obzory. Koření Avokádo znám a má již své stálé místo v mé kuchyni, ale zaujaly mě novinky v podobě hořčice Gril, marinády, okurčičky cornichons a ochucené soli s jejichž použitím jsou masa, dipy a saláty ještě chutnější a jejich příprava velmi jednoduchá. Z pokrmů, které byly připravovány na grilovací akci Avokádo je těžké vyzdvihnout některý, protože chutnaly božsky, tak jen např. Hot dog s klobásou a hořčičnou majonézou, Burgery se sušenými rajčaty a halloumi, Kuřecí prsa v bylinkové marinádě s pita chlebem a naprosto úžasné Rozmačkané brambory na špejli s tvarohovým dipem. Odnáším si skvělou inspiraci a musím urychleně dokoupit další výrobky Avokádo.

blobid2.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59df31561fobrazek.pngGrilování se značkou Avokádo jsem si opravdu užila. Objevila jsem nové kořenící směsi, které jsem neznala. Všechny recepty byly famózní a velmi dobře dochucené.


60e59e019dc73obrazek.pngNa grilovačce s Avokádem jsme měli možnost ochutnat spousty skvělých receptů. Mne nejvíc nadchl burger se sušenými rajčaty a halloumi a kuřecí prsa v bylinkové marinádě s pita chlebem. Výborné delikatesy, které určitě také vyzkouším, až budeme grilovat. Také mi moc chutnala novinka od Avokáda, kterou byla hořčice na grilování, jež jsme mohli ochutnat.

Avokado-106.jpg
Foto: Michal Protivanský

60e59e06e2c64obrazek.pngTakové akce jako byla tato, mám moc ráda. Grilovačku s Avokádem jsem si moc užila. Ochutnali jsme spousty skvělých receptů. Mně hodně chutnaly rozmačkané brambory na špejli s tvarohovou omáčkou. Vyzkoušela jsem k nim i novou hořčici od Avokáda, kterou jsem si už pořídila domů, abych ji mohla použít ke grilovanému masu i doma. Dále mi moc chutnal burger se sušenými rajčaty a halloumi a také kuřecí prsa v bylinkové marinádě.
60e597ef91b05sss.gifVše najdete na www.avokado.cz
60e57edd87939obrazek.png

Další inspiraci na zajímavé recepty najdete na www.galeriereceptu.cz

Naše články:

Reklama