Slavnostním zahájením začala 11. sezona oblíbeného festivalu filmu, hudby, divadla a osvěžujících koktejlů! Také letos kinematograf bratří Čadíků na Střeleckém ostrově vkročil do dalšího ročníku osvěžující atmosférou díky lahodným drinkům míchaných z Becherovky. Program svým vystoupením zahájila zpěvačka Lucie Bílá, pokračovalo se projekcí filmu Karla Smyczka a Michaela Kocába „Pražákům, těm je tu hej“, a to vše nejen s chutí vítězného drinku soutěže Becherovka Anniversary Drink Competition „B Celebration“, ale také dalších koktejlů připravených na bázi Becherovky. Až do 1. září můžete v zelené oáze klidu a pohody v samém srdci Prahy vychutnávat filmové projekce, hudební a divadelní vystoupení, ale také lahodné koktejly a skvělé „nicnedělání“ ve speciální zóně „Beton Relaxační Zóna“.


Dobře známý koktejl BETON i zbrusu nový B Celebration si na slavnostním zahájení našly své příznivce. Skvělá festivalová nálada zastínila nevlídnou tvář červnového počasí. Při zahajovacím koncertu se Lucie Bílá svěřila divákům s tím, že je pro ni festival velmi příjemným zážitkem, a prozradila, že se těší, až Kinematograf bratří Čadíků navštíví Otvovice, ve kterých žije se svými blízkými. Její vystoupení si nenechali ujít nejen její fanoušci, ale také rosnička Romana Vítová se svým snoubencem, kaskadérem Petrem Jáklem. Slogan „Becherovka sbližuje“ vzali za svůj a ruku v ruce si vychutnali romantiku podvečera na Střeleckém ostrově. Také si vlastnoručně vyzkoušeli namíchat koktejl. Petr Jákl se netajil tím, že u svých rodičů má doma dokonce dva bary, jeden z nich v bývalém dětském pokoji. Takže mu trénink s lahvemi pod vedením zkušených barmanů nečinil žádný problém.

 

Namíchejte si vítězný drink soutěže Becherovka Anniversary Drink Competition „B Celebration“

4cl Becherovky
1cl jablečného likéru
20cl zázvorové limonády

snítka máty

kostky ledu

 

Speciální akce připravené na míru létu na Střeleckém ostrově

Beton Relaxační Den (každou středu od 16.00–20.00 hod)

Každou středu se můžete zapojit do soutěžního klání, které jsme pro Vás připravili v rámci speciálních akcí Beton Relaxační Dny. Čeká Vás řada klasických i netradičních sportovních disciplín, ale i ochutnávka letních koktejlů na bázi Becherovky! K tanci i poslechu je pro Vás připravený speciální letní koktejl muziky.

 

Jaké koktejly jsou pro Vás připraveny?

Beton (Becherovka, citrónová šťáva, tonic, led, plátek citrónu)

Red Moon (Becherovka, rybízový džus, sodovka, led, plátek pomeranče)

Fresh Smashin (Becherovka, grapefruitový džus, sodovka, lžička cukru, led, plátek grapefruitu)

B-cola (Becherovka, cola, led, plátek citrónu)

Více informací o dalších koktejlech na bázi Becherovky naleznete na www.becherovka.cz

 

V rámci projektu Becherovka Game budete moci otestovat hru Aquadelic – skvělé virtuální závody na motorových člunech. Můžete vyhrát Beton domácí párty pro kamarády s 50 koktejly z Becherovky zdarma a profesionálním barmanem! Po zapnutí bluetooth na Vašem mobilním telefonu navíc získáte atraktivní kontent zdarma.

 

A co pro Vás Beton připravil na každý den? Beton Relaxační Zóna!

Hledáte místo, kde můžete alespoň na chvíli zapomenout na své všední starosti a ruch velkoměsta? Místo pro relaxaci, posezení a hru s přáteli? Pod zelenými stromy s vyhlídkou na slavné pražské dominanty – Hradčany, Národní divadlo či Kampu a Sovovy mlýny, pro Vás připravili speciální Beton Relaxační Zónu: lehátka a houpací sítě, slunečníky, deky... Půjčíme Vám pétanque, flingo set, frisbee nebo draka. Beton Relaxační Zóna je tu zkrátka pro Vás a pro Vaši pohodu! 

 

Filmy

Dramaturgie 11. ročníku festivalu nabídne návštěvníkům to nejlepší ze současné domácí a světové kinematografie i klenoty z filmové klasiky, ohlédnutí za tvorbou Jana Švankmajera, ochutnávku z indického Bollywoodu, z kultovní přehlídky Projekt 100 nebo ochutnávka z Letní filmové školy v Uherském Hradišti. 

 

Hudba

Těšit se můžete také na pravidelné čtvrteční koncerty. Pestrou směsici domácích interpretů a formací (Jablkoň, Katapult, Švihadlo, Xavier Baumaxa aj.) doplní zahraniční hosté: francouzský undergroundový taneční projekt VON MAGNET, psychedeličtí THE LEGENDARY PINK DOTS z Nizozemska nebo irští THE HOGS, kteří zahrají s Václavem Koubkem.

 

Divadlo

Filmovou a hudební nabídku festivalu obohatí hostující divadelní spolky – slavná brněnská Husa na provázku a svérázná partička Buchty a loutky, jejíž Loutkový automat byste měli rozhodně vyzkoušet.

 

Partneři

Generálním partnerem Letního kina na Střeleckém ostrově je společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka a. s.

Reklama