Do našeho testování se zapojily i naše spřátelené blogerky. Jak jim letní drink chutnal? Přečtěte si jejich recenze!

Adriana, Something Sometimes

Tip na skvělý letní drink: Cointreau Fizz. Upřímně říkám, že já na nějaké divoké míchané drinky moc nejsem. Většinou jsou totiž dost sladké, mám pocit, že mě hrozně „zaplácnou“ a v horkých dnech vůbec neosvěží, v zimě na ně zase není chuť ani nálada. Co jsem si ale oblíbila už před lety, je Aperol Spritz, který můžu pít v létě i v zimě, vlastně kdykoliv a pořád mi chutná... No jo, ale pozor! Letos jsem ochutnala Cointreau Fizz a musím uznat, že je to pecka. A tak jsem si řekla, že vám pošlu malou inspiraci.

Více na jejím blogu zde.

Elly, Bohyně kuchyně

Znáte jemný pomerančový likér, který má původ ve Francii? Milovala ho pařížská smetánka a v oblibě je i v současné době. To je Cointreau [kuantró]. V lahvi tohoto lahodného likéru najdete chuť sladkých i hořkých pomerančů. Jeho chuť se skvěle hodí nejen k létu, a právě proto dnes dobývá i rozpálené Česko. I u nás doma jsme si teď, v parných prvních dnech prázdnin, oblíbili míchaný drink z likéru Cointreau. Cointreau Fizz [kuantró fiz] Je francouzský pomerančový likér doplněný sodou a čerstvou limetkovou šťávou osvěží a nabudí. Jeho přípravu zvládne každý v domácích podmínkách.

Celý článek najdete zde.

Jana, Jane’s moments

Pro milovníky Francie to bude easy. Je libo jeden kuantró fiz? Těžší výslovnost, ale lehký drink! Pomerančový likér Cointreau prémiové kvality stačí doplnit sodou, limetkou, kostkami ledu a třeba jahodami. Fantazii se meze nekladou. Pozvedněte sklenku a santé [čti santy], na zdraví!

Více se dočtete zde.

Katka, Mama – live

Léto v plném proudu a všichni vysedávají na zahrádkách, náplavkách a postují cool fotky těch nejvíc božích a osvěžujících drinků. Říkáte si, kde děláte chybu, protože vy sedíte po večerech maximálně na balkoně? Ta „chyba“ se jmenuje „děti“ a spí v pokojíčku. Jasně, známe to všichni, samy se nepohlídají. Ale i rodiče mají právo na super drink na konci dne a výhoda domácího koktejlu je, že si jej můžete dát spolu a nemusíte se v návštěvách barů střídat. My s panem Osičkou teď vyzkoušeli naprosto boží pití - drink se jmenuje Cointreau Fizz a na sociálních sítích jej vídám dobré dva roky. Ano, mám zase zpoždění.

Více na jejím blogu zde.

Jana, Solnička v kuchyni
Cointreau Fizz [kuantró fiz] - to je dnešní tip na drink, který má sice složitý, krkolomný název ale jeho příprava je velmi jednoduchá. Jedná se o francouzský pomerančový likér doplněný o sodu a čerstvou limetkovou šťávu. Minimalistický, lehký, čistě přírodní a přesto trendy. Cointreau Fizz [kuantró fiz] je návratem ke kořenům. Je to elegantní a nenápadný drink, který vás však překvapí svou osvěžující lehkou chutí. Navíc se opravdu snadno namíchá.

Celý článek najdete zde.

Co budete potřebovat na přípravu lehkého drinku s těžkým jménem? Návod najdete v tomto videu!

Naše články:

Reklama