AlexI když se venku probudilo jaro, řada z nás už myslí na léto a svou dovolenou. Teplé sluníčko v nás probouzí vlnu energie a pozitivní stavy, krásné počasí je balzámem na duši pro každého z nás. A teprve až bude léto! Využijte jeho nádherných dní a užijte si je při své letní dovolené u moře.

Cestovní kancelář Alex, se kterou dlouhodobě spolupracujeme, připravila jako každý rok pro své klienty zajímavé akce a slevy. Letní dovolenou u moře si můžete zajistit už nyní a to s krásnými slevami, které jsou časově omezené - platí vždy jen při objednání zájezdu nejpozději do 15. dubna 2012. Je hezké těšit se k moři a ještě při tom výrazně ušetřit. Podívejte se jak moc!

Do 15. dubna můžete využít „Dubnovou pomlázku“ pro mnoho destinací!

Jedná se o akční slevou ve výši 15 % ze základní katalogové ceny zájezdu (bez povinných poplatků), kterou mohou čerpat úplně všichni noví klienti - platí na každou spolucestující osobu.
Úžasné na ní je zejména to, ji lze aplikovat na vybrané zájedy v opravdu velmi široké škále destinací - Turecku, Tunisku, Egyptě, Řecku, Bulharsku i Kalábrii. Ti klienti, kteří již dlouhá léta s Alexem cestují a jsou tedy již členy VIP klubu Alexu mají nárok dokonce na bonus v podobě dalších 2% k této akční slevě. Věřte, že věrnost prázdninové pohodě se vám u Alexu vyplatí.

Báječnou alternativou je využití doprodeje volných míst s akční slevou 19%

Pro doprodej posledních volných míst u vybraných zájezdů s datem odletu i příletu v červnu 2012 nabízí CK Alex speciální akční slevu 19% na osobu ze základní katalogové ceny zájezdu (bez povinných poplatků) pro 3 a více spolucestujících klientů (ubytované v jednom pokoji). Může se jednat buďto o dva dospělé s jedním či více dětmi, tři dospělé (případně i s dětmi či juniorem), anebo o dva dospělé s jedním juniorem. Dítě do dvou let se pro účely této slevy jako osoba nepočítá.

Jedete s dítětem nebo s juniorem? Vezměte jej k moři zdarma! Další nabídky mohou využít ženy, které cestují jen se svými dětmi!

AlexV naší přehlídce dubnových akčních zvýhodnění rozhodně nemůže chybět super výhodná sleva 1. DÍTĚ ČI JUNIOR AŽ DO 21 LET ZCELA ZDARMA. Je koncipovaná pro minimálně 2 spolucestující dospělé s jedním dítětem nebo juniorem bez ohledu na období konání zájezdu. Pokud zatím nejste členy VIP klubu Alexu, pak za 1. dítě nebo juniora zaplatíte pouhých 990,- Kč. Z úspory, kterou sleva přináší, se můžete radovat v opravdu širokém spektru destinací - Řecku, Turecku, Egyptě, Tunisku, Bulharsku, ovšem jen při objednání zájezdu do 15. dubna 2012. Rodinná dovolená s Alexem je báječný zážitek na celý život jak pro ty malé, tak pro dospěláky.

S výše uvedenou dětskou slevou souvisí i specialita Alexu - nabídka zvýhodnění MÁMA A DÍTĚ AŽ DO 15 LET ZCELA ZDARMA. Tato akční sleva platí u vybraných hotelů a studií pro maminku nebo jinou dospělou osobu, která cestuje sama jen s dítětem. Dospělý zaplatí pouze cenu zájezdu za jednolůžkový pokoj a 1. dítě získá zájezd včetně dopravy, ubytování a stravování úplně zdarma, jste-li členem VIP klubu Alexu. Pro nečleny platí 1. dítě cenu pouhých 990,- Kč.

Nejste z Prahy? Tím lépe! Získejte navíc slevu 1000 Kč k zájezdu s odletem z vašeho regionálního letiště! Jako cestovní kancelář dbající v maximální míře o vaše pohodlí nabízíme v dubnovém akčním bonusu klientům s odlety z letišť v Brně, Ostravě, Pardubicích a Karlových Varech navíc k aktuálním akčním i first moment slevám další zvýhodnění - 1.000 Kč na každou nově uzavřenou cestovní smlouvu až do 15. dubna 2012. Věříme, že tento krok k ještě výhodnější dovolené oceníte. Zvolte pohodlí a nechte svou dovolenou přijít za vámi až domů.

POZOR!

Upozorňujeme, že dostupnost jednotlivých slev je časově i množstevně omezena - každým dnem volných kapacit rapidně ubývá. Doporučujeme proto zájezd objednat co nejdříve.

Vše najdete na www.ckalex.cz

Těšíte se na léto? Kam se letos vydáte? Napište nám o tom!

Reklama