ds

V horkém letním dni u vody oceníte nejen velké šátky nebo parea, která jednoduše omotáte kolem boků. Jsou to například i klobouky, žabky, proutěné kabelky a mnoho dalších doplňků, bez kterých se v létě neobejdete. Nasaďte si sluneční brýle a proměňte se v královnu pláže.

sdKteré letní doplňky vám nesmí chybět?

  • V první řadě jsou to sluneční brýle, které jsou nejen v létě nepostradatelným doplňkem. V obchodech naleznete záplavu materiálů, barev, tvarů a velikostí. Pokud si tedy myslíte, že vám brýle nesluší, chce to jenom více hledat.
  • Vysoké teploty a žhnoucí slunce si žádá klobouky, kšilty nebo kšiltovky. Vybrat si můžete z různých tvarů a materiálů. Nemusíte se bát, že byste šlápla vedle, letos jsou totiž různé hučky velmi trendy. Ovšem nejlépe uděláte, pokud si pořídíte slaměný klobouk se širokou krempou. Působí velmi sexy a smyslně.
  • Dále je to bižuterie, která se rozhodně řadí mezi doplňky, které musíte mít. Aktuálně jsou v módě náušnice v duhových barvách či peříčka, náhrdelníky z korálků, střapců a bambulek, vrstvené náramky, náramky s přívěsky ve tvaru mořských hvězd a mušliček, řetízky či korálky kolem kotníku.
  • Na pláži oceníte velké šátky nebo parea, která jednoduše omotáte kolem boků. Šátky skvěle poslouží i jako trendy pokrývka hlavy.
  • Plážové kabelky, která žena alespoň jednu doma nemá? Letos se hojně objevují perforace, na výsluní se drží také námořnický styl, květovaný vzor a objevují se i slaměné kousky, které se skvěle hodí třeba k espadrilkám
  • Nesmíme zapomenout ani na vzdušná ponča či kaftany. Ty ocení především ty ženy, které se za svou postavu stydí, nebo se nerady ukazují. I tento prvek můžete vynést do města.
    Foto z kolekce: www.tamsinlondon.cz

sd
Foto z kolekce: F&F

Zbytek trendy doplňků letošního roku naleznete ve fotogalerii.

Čtěte také:

Reklama