Ošetření drobných ran

Aby bylo riziko infekce drobných poranění co nejmenší a rána se rychleji zahojila, je dobré mít po ruce krém Bepanthen® Plus. Je možné ho použít na ošetření povrchních poranění, např. po drobných chirurgických zákrocích, prasklin pokožky, po epilaci a depilaci, i na ošetření po tetování a jiných kosmetických zákrocích (laser), zkrátka všude tam, kde je riziko infekce rány. Bepanthen® Plus dezinfikuje ránu po jejím klasickém očištění a díky konzistenci se lehce nanáší a rychle se vstřebává. Zároveň umožní ráně dýchat a urychluje její hojení.
5f22a0de3aa74obrazek.pngKoupíte jej volně v lékárnách.  

Nevolnosti na cestách – dělá se vám při jízdě v autě, autobuse nebo na lodi špatně?

Doplněk stravy Antimetil můžete mít pro všechny případy vždy po ruce a navíc máte jistotu, že užijete správné množství zmíněných gingerolů. Výhodou Antimetilu je i to, že nemá tlumící účinky, takže nezpůsobuje ospalost ani snížení pozornosti.
Antimetil je vyroben z pečlivě vybraného zázvoru tak, aby obsahoval unikátní koncentraci 10 % gingerolů, a tím zajistil zklidnění žaludku. Jediná tableta obsahuje 50 mg standardizovaného extraktu zázvoru, což je množství, které odpovídá 500 mg zázvorového prášku. Antimetil je tak 10krát koncentrovanější než tradiční zázvorový prášek.
Bylo prokázáno, že pro dosažení skutečného účinku je zapotřebí použít množství odpovídající 1 000 mg zázvorového prášku. Stačí tedy v případě obtíží užít dvě tablety, které se snadno polykají, a mají neutrální chuť. Na rozdíl od různých chemických preparátů je navíc Antimetil bezpečný také pro těhotné ženy a pro děti již od 3 let.
5f22a0f703250obrazek.pngKoupíte jej volně v lékárnách.  

Bolest, vysoká horečka, naším tipem je Ataralgin. Jaké jsou jeho benefity?

Kombinace 3 účinných látek: paracetamol, guaifeneisin, kofein.
Snižuje horečku při akutních infekčních stavech a bolesti svalů nebo kloubů při chřipkových onemocněních. Tlumí bolest hlavy, krční páteře a zad a také snižuje svalové, emoční a psychické napětí.
5f22a115ba0dfobrazek.pngLék k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Pro bezbolestný pohyb!

Máte problémy s klouby? Potřebujete opravdu účinný přípravek, který pečuje nejen o kloubní chrupavky, ale také o okolí kloubu, především kloubní pouzdra, vazy a šlachy.
Klinicky ověřenou dávku výživy pro klouby obsahuje doplněk stravy GS CONDRO DIAMANT. Glukosamin sulfát, vitamín C a  aescin - extrakt z plodu kaštanu koňského přispívají k bezbolestné pohyblivosti a tvorbě vlastního kolagenu pro chrupavky a kosti.
5f22a13f0a0f0obrazek.png

Přípravek je vhodný pro aktivní i rekreační sportovce zatěžující klouby, ale také osoby s nadváhou. Užívejte si každý den bez omezení v pohybu!

Nepodceňujte špatný spánek, nechuť k činnostem, které jste měli vždy rádi, obavu ze zítřka a budoucnosti.
Vždy existuje nějaké řešení, jak úzkost a strach odkázat do patřičných mezí a dát svému životu více klidu. Vždy je něco, co vám pomůže získat rovnováhu a vykročit jiným směrem. Svobodně se nadechnout… a získat zpět důvěru, že je vše tak, jak má být. A pomocníkem na této cestě může být právě Lavekan. Vaše bezpečná cesta z úzkosti.
5f22a15e4d8ebobrazek.png
Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Jak vybrat vhodné probiotikum?

V lékárnách je k dostání nepřeberné množství probiotik. Důležité je vybrat vhodnou lékovou formu. Probiotika jsou nejčastěji k dostání ve formě kapslí či sáčků. Pro děti jsou pak k dispozici i varianty v kapkách. Některé probiotické kapsle lze vysypat do nápoje a vypít.
Probiotika lze užívat jak preventivně, tak i jako doplňkovou léčbu. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a pokud to zdravotní stav vyžaduje, mohou se užívat i dlouhodobě. Naším tipem je Enterol.
5f22a19e1eb36obrazek.png
Léčivý přípravek s účinnou látkou Saccharomyces boulardii CNCM I-745 siccatus 250mg k vnitřnímu užití. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Vyhněte se pálení žáhy

Vyzkoušejte letošní novinku - sirup na pálení žáhy v sáčcích. Jeho název je GASTROTUSS®, v kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát hořčíku, obsažený v Gastrotussu gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka. Tato ochranná vrstva chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. Anacidum GASTROTUSS® je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem. GASTROTUSS® koupíte ve 25 praktických sáčcích, které si s sebou bez potíží můžete vzít do kanceláře, na grilovačku k sousedovi, na oběd k mamince nebo na dovolenou.
5f22a1fd5ba01obrazek.png

Pomocník pro zdravý pohyb

Cemio KAMZÍK je špičkový kloubní přípravek, doplněk stravy, který jako jediný v ČR obsahuje kombinaci dvou typů kolagenů přirozeného typu a vitaminu C. Tělu vlastní kolagen udržuje svaly, šlachy, kosti i chrupavky dostatečně pevné a odolné zátěži.
5f22a22be803eobrazek.png

Reklama