Připravte svým ratolestem i jejich kamarádům dračí mejdan, na který nezapomenou!

K letním oslavám pod širým nebem se najde důvod vždy. Vysvědčení, konec školního roku i začátek prázdnin může být jedním z pádných důvodů uspořádat tu pravou letní párty pro školáky přesně podle jejich gusta. Připravte jim den, na který nezapomenou a užijte si ho společně s nimi!

Sodastream

Pomoci vám mohou třeba draci z nového filmu Jak vycvičit draka 2, letní novinky animovaného 3D světa. Příběh, který od 19. června brázdí česká kina pokračuje ve vyprávění o netradičním přátelství mladého Vikinga Škyťáka a draka Bezzubky, kteří na svých výpravách zažívají plno dobrodružství a zábavy, ale i nebezpečí a napětí. Fanoušci prvního dílu už své hrdiny dobře znají a druhé pokračování zcela jistě uvítají s nadšením. Co ale ještě netuší je, že draky mohou potkat i jinde než v kině. Společnost Sodastream si pro ně totiž pripravila edici nových příchutí v kouzelné dračí truhle, kterým prostě neodolají.  Dračí pomerančová krev, Dračí oheň z lesních plodů a Černý drak cola a višeň v ní čekají společně s originálními lahvemi s vikingskými motivy, takže i příprava party koktejlů bude stylová. Bublinková limonáda ozdobena čerstvým ovocem a nezbytnými paraplíčky se stane hitem každého mejdanu, takže se nezapomeňte zásobit. Nicméně z jedné lahvičky Sirupu Sodastream připravíte 12 litrů limonády, takže pokud nehostíte celou školu, vystačí vám příchutě i na několik dalších oslav. Pokud navíc uvažujete i o koupi samotného výrobníku sodovky Sodastream, vězte, že právě teď je ten pravý čas – truhlu, která stojí stadndardně 699 kč k němu totiž dostanete zcela zdarma. Vyberte si proto některý z těch, které jsou do kampaně zahrnuty a užijte si zásobu sirupů i originální a praktické lahve k opakovanému sycení.

Kromě dračích drinků nezapomeňte dětem připravit i soutěže, a to jak sportovní, tak mozek cvičící.  Hledání draků v „zábavní jeskyni“ či bojovka v lese patří k dobrodružnějším variantám, pro chvíle odpočinku tu jsou originální dračí hry, jimiž se můžete inspirovat na webu www.jakvycvicitdraka2.cz

Reklama