Nový design, větší objem při zachování šířky 70 cm, nižší spotřeba energie a ještě déle čerstvé potraviny

Hotpoint

Chcete mít velkou rodinnou chladničku ve vícedvéřovém provedení, ale americká Side by Side se vám domů nevejde? Nebaví vás otevírat při vstupu do mrazničky dveře a záhy ještě zásuvky? Kupujete často chlazené maso a čerstvé ryby? Sledujete nejnovější designové trendy? Pak právě pro vás značka Hotpoint představuje inovovanou čtyřdvéřovou chladničku Hotpoint Quadrio. Nový design, netradiční, ale praktické rozměry, pečlivé zpracování interiéru, promyšlené funkce a energetická třída až A++ umožňují pojmout velké množství potravin aniž by sama chladnička zabrala příliš prostoru a uchovávat je déle čerstvé bez plýtvání energie.

Nový design a větší objem

HotpointPůvodně zaoblené tvary chladniček Quadrio byly nahrazeny jednoduchými liniemi plochých dvířek s jemně vyprofilovanými hranami. Zachovány byly dlouhé ocelové rukojeti a metalizované barvy, přidáno je stříbrno-černé barevné provedení. Nové chladničky Hotpoint Quadrio mají zvětšený čistý objem 402 litrů (292 litrů chladnička / 110 litrů mraznička) oproti původním 380 litrům a to pouze při nepatrně zvětšené výšce a hloubce, rozměry jsou 195,5 x 70 x 78,4 cm (v x š x h). V chladničče Quadrio tak můžete uchovávat větší množství potravin, aniž by si nárokovala širší prostor, a praktičnost podobnou americkým chladničkám získáte již při šířce 70 cm.

Čtvery dvěře = poloviční spotřeba

Do chladícího oddílu se vstupuje dvěma dveřmi s nezávislým otevíráním. Zatímco mrazící zóna je rozdělená do dvou samostatných zásuvek, díky nimž můžete ukládat všechny své potraviny snadněji a komfortněji. Zásuvky mají několik přihrádek a jsou nastaveny v pohodlné výšce. Díky čtyřdvéřovému provedení je možné ušetřit až 50 % energie ve srovnání s běžnou kombinovanou dvoudvéřovou chladničkou se dvěma dveřmi stejné šířky (úspora je zajištěna snížením tepelných ztrát otevřením pouze jednoho křídla dvěří chladničky, či pouze jedné zásuvky mrazáku). Chladničky Quadrio jsou dodávány v energetické třídě A+ a A++.

Inovované vnitřní uspořádání - nová zásuvka s teplotou 0°C pro uchovávání masa a ryb

Nové chladničky Quadrio jsou vybaneny unikátní zásuvkou s udržovanou teplotou blízkou nule, která je ideální pro uchovávání chlazeného masa a čerstvých ryb. „Maso a ryby vydrží déle čerstvé v rozmezí teplot 0 - 4°C a to až 4 dny. Pokud jsou teploty vysší nebo naopak maso přemrzá, dochází ke zhoršení kvality, ztrátě konzistence a výživových hodnot. Speciální zásuvka je nejchladnějším místem v ledničce a vytváří nejvhodnější místo pro skladování takto citlivých potravin,“ uvádí Martina Křižáková, produktová specialistka společnosti Indesit.

Hotpoint

Nechybí ani klasické zásuvky na zeleninu, které jsou o 20 % prostornější, se systémem regulace míry vlhkosti a s možností uložení týdenní zásoby ovoce a zeleniny do oddělených zón. Vyhnete se tím načichnutí jinými pachy, zajistíte větší hygienu a prodloužíte čerstvost. Uvnitř Quadria najdete dále držák na plechovky a oddíl na lahve, rozšířený úložný prostor ve dveřích a otočný výrobník ledu.

No Frost technologie a super funkce na míru životnímu stylu

Chladničky Hotpoint jsou vybaveny technologií No Frost v rámci systému Air Tech, která zajišťuje optimální proudění vzduchu, navíc zabraňuje tvorbě námrazy na stěnách chladničky i mrazáku, takže není nutné je odmrazovat. Funkce rychlého chlazení Super Cool a mrazení Super Freeze zabraňují nežádoucímu zvýšení teploty v chladničce či mrazničce např. v situaci, kdy se vrátíte domů s velkým nákupem. Nechybí ani funkce Ice Party pro rychlé chlazení lahví, Holiday pro případ delší nepřítomnosti nebo Eco, která automaticky kontroluje teplotu na základě podmínek uvnitř a vně lednice tak, aby byly potraviny uchovány s minimem spotřeby energie.

Hotpoint

Nová chladnička Hotpoint Quadrio E4D v několika barevných provedeních bude uvedena na český trh v průběhu léta a její doporučená maloobchodní cena se bude pohybovat ve variantě A+ od 17 990 Kč, ve variantě A++ od 19 900 Kč.

Reklama