Ať už plánujete dovolenou v zahraničí nebo chcete raději objevovat kouzlo naší vlasti, vždy je důležité pečlivě sestavit seznam nezbytných věcí. Nejen správně vybrané oblečení a lékárnička pro všechny případy jsou základem pro klidnou a pohodovou dovolenou. Co rozhodně do zavazadla nezapomenout přibalit?

Malé pomocníky pro každodenní hygienu

Každá maminka si na dovolenou touží vzít kus svého domova a to zejména, pokud mluvíme o oblasti hygieny. Není totiž nad to vykoupat a ošetřit své nejmenší v pohodlí svého domova. Čím menší dítě máme, tím větší samozřejmě jsou naše nároky. Malé miminko přeci jen potřebuje mnohem větší péči, než odrostlější dítě. Pokud plánujete cestovat s miminkem, určitě se neobejdete bez dostatečné zásoby plen, čímž ale výčet nezbytností nekončí.

Pro pohodlné přebalování na cestách by vám neměly scházet praktické přebalovací podložky Linteo Baby s nepropustnou vrstvou. Také vlhčené ubrousky jsou pro každou maminkou nepostradatelným pomocníkem, a to nejen pro očištění zadečku, ale také třeba ušpiněných ručiček. Sázkou na jistotu jsou nepochybně vlhčené ubrousky Linteo Baby Soft and Cream, které čistí, zjemňují a chrání pokožku před tvorbou opruzenin. Jste-li maminkou miminka, ve vašem zavazadle by neměl scházet ani tolik potřebný krém proti opruzeninám, který vyživí, ochrání dětskou pokožku a pomůže jí v regeneraci. Skvělou volbou je ochranný krém na citlivou pokožku v oblasti plenek od značky Linteo Baby, díky kterému bude zadeček vašeho miminka jako v bavlnce.

Zklidňující kosmetiku s jemnou péčí

Během letní dovolené trávíme čas především venku. Ostatně co by to bylo za dovolenou, pokud bychom se svými dětmi nepodnikli zajímavé výlety, nekoupali se v moři či bazénu, nestavěli hrady z písku nebo neobjevovali různá dobrodružství. Ovšem i na takové okamžiky je nutné se společně se svými dětmi pečlivě připravit. Sluníčko, slaná či chlórovaná voda i horký letní vzduch, přesně to jsou nepříznivé vnější vlivy, které výrazně vysušují pokožku našich nejmenších, jejichž kůže je zranitelná a mnohem citlivější než ta naše. Snadněji se proto spálí a také vysuší. Samozřejmě platí, že čím menší je vaše dítko, tím citlivější je jeho pokožka.

Na správnou péči o pokožku je proto vhodné zaměřit se už od samého počátku - dopřát pokožce jemné ošetření před i po slunění. Kromě opalovacích krémů s vysokým ochranným faktorem je nutné pokožku dostatečně vyživit i hydratovat, čímž ji dopřejete určitou ochrannou vrstvu proti nepříznivým vlivům. S tím vám úžasně pomůže tělové mléko Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským, které dopřeje pohlazení nejen vašemu dítku, ale také vám. Je totiž oblíbený také u maminek. Na citlivý obličejíček je pak vhodné zvolit dětský pleťový krém Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským, který obsahuje přírodní oleje i včelí vosk. Pokožku tak krásně regeneruje, zklidňuje, vyživuje a chrání. Završení dokonalé péče pak představuje zklidňující koupel za pomoci mycího mléka na tělo i vlásky Linteo Baby se šetrnými mycími složkami z kokosového oleje. Jemně čistí pokožku celého těla a chrání ji před vysušením. Má regenerační a pečující účinky, které pokožka vašeho dítěte po dni plném dobrodružství zajisté ocení.

Více na LINTEO.CZ

Reklama