Už jste si letos pořídila nějakou kabelku? Ne? A chystáte se po nějaké podívat? Tak mám pro vás tip.

Na módním semináři jsem se dozvěděla, že i v budoucím čase (roky raději nespecifikuji) se budou nosit velké kabelky. Konečně my vyznavačky praktických tašek, do kterých se vejde nejen večeře pro celou rodinu, taštička na šminky, mobil, časopis, ale třeba i nějaký rest z práce, máme vystaráno. Igelitkám už stejně dávno odzvonilo. A pokud musíte mít nutně nějaké „příruční zavazadlo“, ať je to raději papírová taška se šňůrovými uchy, jaké dostáváte v buticích s oblečením.

Kabelky nebo chcete-li tašky nové generace budou jednoduché a nadčasové, bez zbytečných příkras a detailů, prostě klasika, kterou unosíte do roztrhání. Cení se řemeslné zpracování a kvalitní materiál.A ucha? To záleží jen na vás. Někomu nevadí tašky do ruky, někdo má raději ruce volné.
Třeba já dávám přednost kabelkám s uchy tak akorát dlouhými, aby se daly nosit na oba způsoby. Jak přes rameno, když něco váží, tak v ruce, ale abych ji zase necourala po zemi.

 

 

  

 

 

 

 Při výběru kabelky u mě hrají důležitou roli proporce. Možná, že se mi budete smát, ale kabelku si vždycky zkouším před zrcadlem. Jsem totiž prcek a s příliš velkou brašnou bych si připadala ještě titěrnější.
A barvy? Upřednostňuji neutrál. Klasickou černou, modrou k džínám, bílou kávu, béžovou.
Ale na jednu mám přece jenom zálusk. I když červenou barvu jinak vůbec nemusím, červená kožená kabelka by se móc líbila, a z těch, co vidíte na fotkách, bych si určitě vybrala.

A co vy, milé ženy-in, vybraly byste si?
Jaký tvar, barvu a materiál upřednostňujete?
Máte nějakou milovanou, kterou jste nosila do „roztrhání?“