• Móda a doplňky – Jednoznačně nejoblíbenější kategorie, kde najdete bazárek oblečení, doplňků, kosmetiky, kostýmů na párty, šperků a všeho dalšího „potřebného“ hlavně pro nás ženy. Zadejte věc, nebo značku která vás zajímá a procházejte jen interáty, které jsou relevantní.

5a16b2c4dff97obrazek.png

 • Elektronika – Potřebujete rychle nový mobil, počítač, herní kozoli, reprobednu a nebo naopak vrtačku, elektronickou pilu, mixér... Jednoduše v téhle kategorii najdete všechno, co vás napadne. A možná by vás právě ani nenapadlo, že můžete tu určitou věc sehnat tak lehce a rychle, protože na druhé straně se jí chce někdo už zbavit.

5a16b2d40c9c9obrazek.png

 • Dům a zahrada – Chcete si vyladit váš dům a nechcete do toho pro začátek investovat velké peníze? Pak se podívejte, jak velké množství produktů nabízí tato kategorie - použitý zahradní nábytek, nábytek do bytu, dekorace, speciální kolekce, které už nejsou k dostání, ale také výbava domácnosti, jako je domácí klimatizace, pračka, sušička, umyvadlo s baterií, čistička vzduchu, varná deska. Mnoho lidí má doma věci, které jim jen zabírají místo, takže je dobré se jich zbavit. Kupec se najde na všechno. A co teprve studenti, kteří chtějí vybavit byt rychle a levně? Těm se bude hodit i váš starý gauč, který byste chtěli vyměnit za modernější.

5a16b2e5512ebobrazek.png

 • Dětské zboží – Všechny maminky a tatínci ocení tuto kategorii. Můžou zde totiž lehce prodat věci, z kterých už jejich ratolesti vyrostly. A že děti rostou rychle. Oblečení, hračky, pomůcky, vybavení pokojíčku... A tipem od nás  jsou rozhodně věci pro nejmenší, které budete muset za pár měsíců znovu měnit (znovu přes letgo) jako jsou kočárky, oblečení pro miminka a další pomůcky, které už potřebovat nebudete a jiné mamince za zvýhodněnou cenu poslouží skvěle.

5a16b32275865obrazek.png

 • Sportovní vybavení – Všechno, co si pod tímto pojmem umíte představit. Chcete si doma vytvořit vlastní posilovnu, tak co začít s činkami, které už někdo další doma nepotřebuje? Rádi byste pořídili vašim ratolestem na sezónu levnější výbavu na lyžovačku - koukněte právě sem.

5a18350e09bd0obrazek.png

 • Hudba, film, knihy – Skvělá kategorie pro všechny sběratele. Staré LP desky, kazety, hudební nástroje, staré vydání knih, filmové DVD, speciální edice...

5a16b33c32bd0obrazek.png

 • Hry a zábava – Velká směsice her do počítače, ale i stolních her a konzolí potěší všechny nadšené hráče.

5a18352f869ccobrazek.png

 • Auto – moto – Možná vás to překvapí, ale přes aplikaci letgo lze prodat i příslušenství do automobilu nebo třeba auto jako takové. Oblíbené jsou také motorky a motorkářské oblečení.

5a16b303bf348obrazek.png

Zajímá vás, co už se na aplikaci letgo prodalo? Tohle jsou zatím ty nejzajímavější prodeje:

 • Tesla Model S P85D
 • Lamborghini Gallargo
 • Jukebox music box
 • Zmrzlinový stroj Yeti
 • Traktor Husqvarna

                                                                                                                                                            

Naše redakční kousky najdete v aplikace letgo pod klíčovým slovem #zenainprodej.

59faf416be7ecobrazek.png
Stáhněte si aplikaci Apple store, nebo Google Play.

Čtěte také:

Leží ti doma nepotřebné věci? Díky nové aplikaci letgo je pošleš do světa během 30 vteřin!

Jak nejrychleji prodat na letgo? Dobrá fotka je základ!

Reklama