Horká nabídka SkyEurope: letenky za 1 Kč včetně poplatků!*

SkyEurope Airlines, nejvýznamější středoevropská nízkonákladová letecká společnost, oznamuje speciální nabídku: letenky od 1 Kč včetně letištních poplatků a příplatků na linkách mezi Prahou a destinacemi v západní Evropě.

Prodej bude zahájen 26. září a skončí úderem půlnoci 1. října 2006.

Letenky za tuto skvělou cenu jsou dostupné na letech do poloviny prosince 2006.

Podrobnosti:
Rezervace: 26. 9. - 1. 10. (úterý - neděle)
Lety: 15. 10. - 14. 12.

Platí na těchto vybraných linkách:
Z/do Prahy:  Amsterdam, Miláno, Řím, Neapol, Paříž, Nice, Barcelona

*) S výjimkou poplatku za transakci platební kartou, jednosměrně, pouze pro rezervace přes www.skyeurope.com. Nabídka je omezena kapacitou.

,,Naše nejnovější nabídka potvrzuje, že SkyEurope Airlines jsou lídrem v nízkonákladovém cestování ve středoevropském regionu. Letenky za 1 Kč včetně poplatků umožní cestovat skutečně každému. Zákazníci mohou díky naší nejmladší základně v Praze objevovat atraktivní místa ve Španělsku, Francii, Itálii nebo Nizozemí. Stejně tak mohou obyvatelé těchto cílových zemí pohodlně cestovat a poznávat Českou republiku s jejím nádherným srdcem - Prahou," řekl Christian Mandl, generální ředitel SkyEurope Airlines. 

SkyEurope Airlines
SkyEurope Airlines byly založeny 6. září 2001 Christianem Mandlem a Alainem Skowronkem. Se základnami v Praze, Bratislavě, Budapešti, Krakově a Varšavě jsou SkyEurope největší nízkonákladovou leteckou společností ve střední a východní Evropě. SkyEurope operují 73 linek do 37 destinací v 19 evropských zemích. Ve flotile je 16 letadel Boeing 737.

SkyEurope Airlines objednaly až 32 letadel Boeing Next-Generation 737-700 (na jedenáct z nich má společnost opci). Prvních 21 pevně objednaných strojů se do flotily zařadí v letech 2006 - 2008, zbývajících 11 letadel bude dodáno do konce roku 2010.

SkyEurope jsou obchodovány na burzách cenných papírů ve Vídni a Varšavě od 27.září 2005.

Reklama