Podravka přísada do jídel se stala jedničkou v mnoha evropských domácnostech a nyní přichází s jedinečnými příchutěmi, se kterými můžete procestovat téměř celý svět. Objevte ostré tóny mexických jídel díky Podravce Pikant, zasněte se o slunné Itálii při přípravě jídel za pomoci Podravky Středomořské, a nebo se s Podravkou Asie vydejte až na daleký východ. 

Kořenící přísada Podravka je generacemi prověřená, oblíbená a nenahraditelná klasika každé kuchyně. Jedná se o čarovnou směs zeleniny a kořenících bylinek, jejíž receptura byla vyvinuta již v roce 1958. Její tajemství spočívá v tom, že nepřebíjí původní aroma a chuť jídla, ale pouze je podtrhne, doplní a zaobalí do dokonalé podoby. Kořenící přísada Podravka tak zintenzivní požitek z každého vámi připravovaného pokrmu. Výborně dochutí jídla na grilu, všechny druhy mas, ryby, ale stejně tak přílohy, saláty, polévky i omáčky. Kromě klasické Podravky můžete sáhnout i po ochucených variantách.

Podravka

PodravkaPodravka přísada S příchutí Kuře, dotáhne vaše jídla, ve kterých je kuře hlavní ingrediencí, k dokonalosti. Můžete ji využít při každodenní přípravě rychlých a jednoduchých pokrmů nebo také během svátečních příležitostí. Chuť jindy všedního kuřecího masa se vám ve spojení s touto kořenící směsí bude rozplývat v ústech.

PodravkaPro milovníky ostrých chutí je určena Podravka přísada Pikant. Zamilujete si ji pro lehkou pálivost a vášnivé pikantní aroma.  V Podravce Pikant jsou spojeny chilli, červená mletá paprika, česnek, oregano, kmín a kousky papriky. S Podravka Pikant můžete okořenit téměř všechna jídla a dát jim tím dávku pikantnosti. Nejlépe se hodí do omáček, gulášů, mexických jídel, fazolí, masových jídel a polévek. 

PodravkaPodravka přísada Středomoří v sobě skrývá neodolatelnou kombinaci rajčat a pečlivě vybraných středomořských bylinek, jako jsou oregano, bazalka, tymián, majoránka a rozmarýn. Můžete s ní doplnit své italské, španělské, řecké nebo třeba chorvatské recepty, kterým tato přísada od Podravky dodá lahodnou a autentickou chuť.

PodravkaNejexotičtější příchutí je Podravka přísada Asie, která v sobě vedle orientálního koření, jako například kurkumy a koriandru, skrývá také na východě nepostradatelnou chuť zázvoru. Díky této příchuti nemusíte bránit své fantazii a můžete vyzkoušet i recepty z nejvýchodnějších koutů světa.

Reklama