Vesnické dívky, kterým se zjevovala Panna Maria či svatí, pasáčci, setkávající se s ďáblem – to vše známe nejen z tajemného středověku, ale i z dob relativně nedávných. Prostý lid zkrátka mívá čas od času zjevení. Jenže to vypadá, že se ona zjevení rozhodla radikálně změnit image.

Časopis Daily Times včera informoval o podivné události, která se odehrála v Rumunsku. Dvacítka obyvatel vesnice Gemeni viděla podivnou postavu, letící po obloze. UFO, pokud to tak můžeme říci, bylo oblečeno do modrého přiléhavého trikotu a vypadalo úplně jako Superman. Policisty, vyslýchající svědky, překvapilo, že všichni popisují neznámou letící postavu stejně.

„Mluvili jsme s lidmi nejrůznějšího věku, s důvěryhodnými občany z naší vesnice. A všichni nám řekli, že viděli divné stvoření, letící nad jejich domy v lesknoucím se modrém oděvu. Tak jsme zvědaví, co se stane příště,“ řekl policista Anuta.

Jeden z obyvatel vesnice, jednačtyřicetiletý Constantin Toader, popsal svůj zážitek takto: „Vypadal jako Superman a pomalu letěl asi 100 yardů nad zemí, jakoby přitom stál. Nešel z něj žádný kouř ani nevydával zvuky. Prostě jen tak křižoval kolem.“

http://anomal.cz

Co myslíte, jde o kolektivní halucinaci, o vtip, na kterém spolupracuje skoro celá vesnice, nebo se v Gemeni skutečně objevil superman? Případně tajný model létajícího obleku vyvíjený NASA nebo něco podobného? Viděla jste Vy někdy nějakou záhadu?

Reklama