Míchat chutě a vytvářet nové, dosud nepoznané kombinace – to je povolání i koníček barmana Jardy Janouška, působícího ve vyhlášeném Black Angel´s Baru. Příprava netradičních drinků pro své hosty je denním chlebem tohoto respektovaného mistra šejkru z předního pražského baru. Co si ale role vyměnit? Buďte to vy, kdo Jardovi namíchá ten správný koktejl se spalující chutí, nebo mu naopak pošle ledovou mlhu.

sadasa

Stejně jako nový drink ICE&FIRE, který v sobě spojuje zdánlivě neslučitelné – ledovou a pálivou chuť v jednom panáku, můžete i vy otestovat tohoto hrdinu ohněm a ledem. Již v pátek 20. června od 20:00 do 21:00 v přímém přenosu na www.iceandfire.cz můžete prostřednictvím online hlasování rozhodnout, s jakým živlem bude barmanský mistr bojovat. Viděli jste už někdy barmanskou show v protipožárním obleku? Že ne? Nyní budete mít jedinečnou příležitost! Kromě skvělé zábavy si také můžete zasoutěžit o 20 VIP vstupů do ICE&FIRE zóny na festivalu Mighty Sounds, kde si vítězové mohou vyzkoušet speciálně upravené videohry upgradované o ledové a ohnivé efekty – ICE&FIRE Guitar Hero a ICE&FIRE Dance Revolution. Zapište si datum 20. června do svých diářů a buďte u toho!

Ochutnal jsi už novinku ICE&FIRE?
Jasan, hned v den natáčení upoutávky jsem měl tu čest. :)

Překvapila tě něčím?
Překvapila mě svěží, jemně štiplavá chuť, která přichází až po delší době – ICEICE BABY! :))

Jaký v ní vidíš potenciál pro přípravu míchaných nápojů?
Osobně si myslím, že ICE&FIRE je spíše záležitost na pití čistě jen samotných panáků, ale nebráním se tomu ho otestovat. Chuť je dost výrazná a v některých typech drinků by to mohlo být velmi zajímavé. :)

…a teď ke tvé zkoušce, který živel je ti bližší?
Určitě oheň! :)))

Myslíš si, že budeš mít štěstí a projdeš tímto testem?
To vážně netuším. Uvidíme, jak to dopadne. :))

V čem vidíš největší komplikaci?
Největší komplikaci vidím jednoznačně ve flairbartending show v protipožárním obleku. Je to totiž NEMOŽNÉ!! :))

Cestuješ po soutěžích a práce v Black Angel´s baru ti zabírá spoustu tvého času, máš ještě čas na koníčky? Byl jsi například letos vůbec na rybách?
Práce je hodně. Snažím se chodit cvičit, ale jelikož práce je zároveň mým koníčkem, nějak se to dá. :) …a jestli jsem byl na rybách?? To je vtip? :)))) Samozřejmě, že ještě ne. Není čas, ale v září si to vynahradím. :))

Rád kombinuješ chutě ve svých koktejlech. Jak jsi na tom s vařením?
Vařím skoro pořád, s tím problém nemám. :)

Kde bereš inspiraci pro své nové drinky?
Inspirace většinou přijde sama, podle zadání, místa, druhu alkoholu, doby a všeho, co je s drinkem spojené.

Kdo byl tvůj nejvzácnější host, pro kterého jsi připravoval koktejl?
Nejvzácnější host? O tom se přece nemluví. :))) Celebrity přece do baru zásadně nechodí! :))

Na úžasné video se můžete podívat ZDE!


Jarda Janoušek – dalo by se říct, že se Jarda Janoušek narodil se šejkrem v ruce. Pochází z rodiny, kde je pohostinství tradicí, a tak tedy cesta za barový pult nebyla příliš dlouhá. V současnosti působí v prestižním pražském Black Angel´s Baru. Svoji práci považuje zároveň za koníčka, který ho provází životem. Pravidelně se zúčastňuje barmanských klání nejen v Česku, ale i po celé Evropě, kde také sbírá prestižní ocenění. 1. místo Havana Club Grand Prix 2009, 1. místo Flairtrix II, Infinity cup, T.G.I Friday´s – vítěz národního kola, 1. místo Horeca 2007, 1. místo Souboj titánů 2010, 1. místo Jíloviště 2009, …, 3. místo z Finlandia junior cup 2005, Grand Cocktail Competition 2005 či 8. místo na světové kvalifikaci do finále Roadhouse World Flair 2008…, Prague Bartending Challenge a bylo by toho ještě hodně. Věnuje se mixologii a flair bartendingu.

fcsdd

Zdroj:Tisková zpráva

www.iceandfire.cz

Reklama