Vkusně upravené nehty jsou v dnešní době samozřejmostí téměř pro každou ženu. Jsou naší vizitkou a prozradí okolí víc, než si vůbec dokážeme představit – jakou máme práci, jaký máme vkus a mnoho dalšího. I pomocí rukou komunikujeme s ostatními, a proto je velmi důležité, aby vypadaly co možná nejlépe. Zásadní je ruce nezanedbávat a dopřát jim kvalitní a důslednou péči.

Zdravá životospráva

Samotná péče o nehty začíná u správné výživy. Pokud jsou nehty polámané nebo zničené, máte ve svém těle pravděpodobně nedostatek vápníku nebo vitamínu B. Zařaďte do jídelníčku mléčné výrobky, minerální soli jako železo, zinek a magnesium. Rozhodně nezapomínejte na ryby, mořské plody, pšenici, cereálie, ořechy a mandle. Přesně tyto potraviny vám pomohou podpořit tvorbu keratinu, z něhož jsou nehty tvořeny. Předejdete tím tak jejich lámání. Opatrní bychom měli být též při úklidu – nehty by neměly přijít do kontaktu s čisticími prostředky a chemickými výrobky.

Scholl

Kosmetická péče

Opomíjet bychom rozhodně neměli ani samotnou péči o nehty. Kromě stále oblíbenějšího nehtového peelingu je velmi důležité nehty správně a šetrně pilovat. Značka Scholl přichází na trh s revoluční novinkou – elektronickým pilníkem Velvet Smooth Nail Care se třemi hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na rukou i na nohou. Jeho používáním získají vaše nehty přirozený a zdravý vzhled. Funguje na jednu tužkovou baterii, tudíž je skvělým společníkem na doma i na cesty. Snadno se používá a spoří čas, výsledky jsou přitom jako od profesionální pedikérky či manikérky. „Pilování nehtů s elektronickým pilníkem od značky Scholl je opravdu rychlovka! Vyzkoušela jsem ho na nehtech na rukou i na nohou a byla jsem hotová u každého do deseti minut,“ říká vloggera Tereza z Terry Make-up Tutorials.

Scholl

Scholl

Manipulace s elektronickým pilníkem nejen jednoduše vypadá, ona jednoduchá je. Celý proces pilování nehtů je rozdělen do tří jednoduchých kroků. V prvním kroku nasadíte na pilník pilovací hlavici, zvolíte jednu ze dvou nabízených rychlostí a pečlivě opilujete nehty do požadovaného tvaru. V druhém kroku použijete brousicí hlavici, která vyrovnává nedostatky a vyhlazuje povrch nehtu. V posledním, třetím kroku na pilník nasadíte lešticí hlavici. Pomocí krouživých pohybů vyleštíte povrch nehtu. Doporučuje se na nehet jemně tlačit. „Po použití všech třech hlavic a pečujícího olejíčku byly moje nehty hladké a opravdu krásně lesklé, skoro jako kdybych na nich měla povrchový ochranný lak (top coat)! Konečně se za svoje nehty nemusím stydět, což se obvzlášť před létem hodí,“ dodává Tereza z Terry Make-up Tutorials.

Scholl

Scholl

Elektronický pilník Velvet Smooth Nail Care System se třemi hlavicemi k pilování, broušení a leštění nehtů na rukou i na nohou. Jeho používáním získají vaše nehty přirozený a zdravý vzhled. Funguje na jednu tužkovou baterii a je k dostání ve dvou barevných variantách – růžové a modré. Doporučená prodejní cena je: 1 099 Kč

Scholl

Pečující olej na nehty, Scholl: 299 Kč

Reklama