Boj za čistá okna bez šmouh je zdlouhavý a únavný proces. Věčné leštění s následným odbíháním kvůli kontrole případných „kocourů“ snad nemá konce.  Zkuste nový Actifibre mikrohadřík určený přímo na okna a vyhněte se nepříjemným postupům. Speciální vlastnosti tohoto kouzelného hadříku vám dokáží práci ulehčit.

vileda Actifibre mikrohadřík na okna je vyvinutý k ulehčení práce všem, kteří se obávají zdlouhavého a fyzicky náročného mytí oken. Při výrobě tohoto hadříku byla použita nejnovější technologie aktivní absorpce ACTIFIBRE, která zaručuje perfektní výsledek vaší práce. Tato speciální textilie je dokonale savá, jednoduše se ždíme a velmi rychle schne.

Hadřík z mikrovláken na okna od Viledy sklo nepoškrábe, nezanechá na něm žádné šmouhy ani chloupky a zachová je jemná na dotek. S tímto důmyslným pomocníkem navíc nemusíte používat žádné chemické prostředky, před použitím jej stačí mírně namočit. Po navlhčení bude mikrohadřík jemný, pružný a připravený vykouzlit čistá okna bez jediné skvrnky. Používat ho můžete na všechny skleněné plochy, jako jsou třeba koupelnové zástěny nebo zrcadla. Actifibre mikrohadřík na okna si hravě poradí i se zaschlou špínou! Pokud se hadřík úklidem zašpiní, nezoufejte, můžete ho jednoduše vyprat v pračce a to opakovaně.  Vydrží vám tak opravdu dlouho.

 Actifibre mikrohadřík na okna je k dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu již od 59,90 Kč.

Více informací najdete na www.vileda.cz

 

Zapojte se do soutěže a 3 z vás získají Windomatic Complete Set.

Soutěž najdete ZDE.