Na akci Moët vyrazila například Iva Pazderková. Ta oblékla dlouhé šaty se zlatými výšivkami. Šaty byly na mnoha místech průhledné, avšak všeho s mírou. Herečka vhodně zvolila jednoduché páskové boty a zlaté náramky. Jen červeno-černá kabelka k celkovému outfitu moc neladila.


Pěknou róbu oblékla i známá youtuberka Dominika Myslivcová. Ani ta se nebála odhalit dekolt. Překvapivě nebyla v růžové. Dlouhé bílé šaty s výšivkou jí slušely a velmi lichotily. Doplnila je jednoduchým hladkým psaníčkem.


Moderátorka a modelka Iva Kubelková  vsadila na kratší šaty, které končily nad kotníky. Byly krásné, se stříbrnými lístky. Avšak méně je někdy více. V tomto případě by neuškodil méně odhalený dekolt. Iva má sice krásná plná ňadra, ovšem v tomto střihu šatů by vypadala lépe menší prsa. Šaty působily až moc napnutě a výstřih naduťe. Naopak chválíme tělové lodičky, které nechají více vyniknout zdobené šaty a zbytečně se s nimi nebijí, a také nenápadnou kabelku.

 
Na blyštivou barvu vsadila i modelka a moderátorka sportovních zpráv Inna Puhajková. Ta dorazila na party v nádherných třpytivých zlatých korzetových šatech. Doplnila je zlatými páskovými botami na podpatku a černou kabelkou.


Modelka a česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová dorazila v šatech z dílny Beaty Rajské. Vsadila na módní zlato-růžovou. Světlé korzetové šaty s plisovanou sukní byly doplněny páskem a límečkem v tmavším odstínu. Ve stejné barvě byla i kabelka. Vhodně zvolené vyčesané vlasy daly krásně vyniknout límci, který simuloval náhrdelník. Tato róba nás zaujala na Moët party ze všech nejvíce. Šperky od Alo diamonds už vše jen krásně doladily.

Zdroj: Profimedia 

Reklama